Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » The Conjuring c. filmet látta...

The Conjuring c. filmet látta valaki? Állitólag igaz történet. Mennyi lehet az igazságtartalma?

Figyelt kérdés
Hu, elég durva film volt, két nap nem tértem észhez. Éjjel ki se mertem menni wc-re. :D
2014. ápr. 25. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az Annabelle baba az létezik.
2014. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Már bocs de mig leirod ide a kérdést, addig használhatod is a google-t. Én is igy tettem. ird be h Annabelle igaz története, a Warren házaspár igaz története meg a nemtudommármilyen család története. Ha a médium pár Ed és Loreen hazug illetve az 5 lány hazudott akkor a film sem igaz, mert a Conjuring az õ beszámolójuk alapján készült!
2014. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

azért írta ide, mert paranomrális dolgok vannak a filmben, amit kérdezett.

én meg sem néztem, nekem sok volt még a trailer is.

egyáltalán nem nézek ilyen filmeket, mert a félelem keltés, amiket az ilyen filmek szolgálnak, sosem vezet jóra.

2014. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2-es. Már bocs, de ez a GYIK. Igen a filmben is elmondják, hogy ez igaz történet, stb., de engem pont az érdekel, hogy ez ilyen durván történhetett meg velük??

Több ilyen filmet láttam már, amikről később olvastam, hogy az igaz alapjuk azért mégsem pont úgy van, mint ahogy a filmben megcsináltak. Ilyen pl. az Amitvilli horror is (elnézést ha rosszul irom). Csak egy jó főcim, hogy sikeresebb legyen a film...

2014. ápr. 25. 19:07
 5/18 anonim válasza:
64%
Ezt sok filmre rámondják. Valószínüleg csak kis része igaz. sokan mondják hogy szellemet láttak, stb. de ezek általában megmagyarázható dolgok. Vannak persze, akik hisznek a mesékben. a médium házaspár valószínű, hogy egyszerű kuruzslók voltak, vagy valamilyen szekta tagjai. Egyébként a film szerintem erősen túlértékelt, nem több akármelyik b kategóriás horror kliséhalmazánál. Durvának sem mondanám, hacsak nem arra a pár ijesztgetős jelenetre gondolsz, ami megint csak olcsó trükk.
2014. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

kérdezô! csak neked: A Perron család: [link]

csalad?token=cc4e62e9e7c883aa10fb8b27eb2c41f5

A Warren házaspár: [link]

lorraine_warren_tortenete

Annabelle, a baba: [link]


Olvasgass és döntsd el h elhiszed-e vagy sem.

2014. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
láttam hát, de kösz, most jól beszarattatok :(
2014. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak a 3.-at tudtam elolvasni, a többinél nem jött elő semmi. De az alapján amit ott irnak a babáról, a film valahogy másról szólt szerintem, vagy én nem értettem a félelemtől. :P
2014. ápr. 26. 10:11
 9/18 anonim ***** válasza:

Nemtudom, mi volt benne annyra ijesztő, én majdnem elaludtam rajta. ;)

Néhány dolog létezik belőle, mint pl az Annabell baba de amúgy kamu az egész, az eredewti Annabell baba meg nem náluk van.

2014. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

bocs, szarul linkeltem :/ de a google-t még mindig érdemes használni!

Ed és Lorren Warren: [link]


A Perron család: [link]

2014. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!