Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szemszín változása szellemtől,...

Szemszín változása szellemtől, nagy érzelmi hatástól lehetséges? Részletezem.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. régen kb 6 éve még sötét,gesztenye barna szemem volt. 12 éves koromban meghalt a nagymamám,akit nagyon szerettem. egyik éjjel azt álmodtam,hogy megyek hozzá,ahogy szoktam,de eszembe jutott,hogy ő nemrég meghalt. tudatosult bennem,hogy álmodok és hogy most lehetőségem van arra,hogy újra lássam. (néha öntudatra tudok ébredni az álmaimban)

boldogan mentem be hozzá s ott ült a kanapén,leültem mellé s azt mondtam "mama,megnézhetem a szép szemedet?" akkor mosolyogva odafordult hozzám,olyan volt,mint amilyenre emlékeztem :') gyönyörű szürke mosolygós szemek. s akkor felébredtem.

aztán bele néztem a tükörbe s láttam,hogy élénk zöld szemem van,kívül sötétebb zöld gyűrűvel!! szinte világított! s szemmel lehetett látni,ahogy nőnek bele vissza a barna sugarak. de nem barnult vissza teljesen. azóta világos zöldes-barna keverék szemem van.

holott az egész családban dédszülőig visszamenőleg nincs zöld szemű rokonom,csak kék,szürke és barna.

azóta is,ha valamiért sokat sírok,akkor újra olyan rikító zöld szemem lesz,míg meg nem nyugszom. s hiszek abban,hogy az álmomban tényleg a mamámmal találkoztam,hiszen nem féltem,Isteni nyugalom és boldogság volt.

ez hogy lehetséges? mi történt velem?



2014. máj. 24. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szemem ha jó kedvem van világoskék, ha semleges kedvemvan, szürke, ha szomoru vagyok sötétkék szinü. :))
2014. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem zöld a szemem,ha dühös vagyok meg kék.
2014. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) most már nekem is hangulathoz változik a szemem. de azt szeretném meg tudni,hogy mi váltotta ezt ki?

ugyanis egyiknap gesztenye barna volt,mint világ életemben,másik nap csett,zöld lett. ezotéria kategóriában kérdeztem. ebből a szempontból szeretnék választ.

2014. máj. 24. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vámpír lettél. Menj ki pucéran a napfényre, ha világítasz akkor fix, hogy vámpír vagy.
2014. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!