Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fura kérdésem lesz, de ebbe a...

Fura kérdésem lesz, de ebbe a témakörbe illőnek láttam. Mivel lehetséges vagy lehetséges-e, valamilyen módon átvilágítani egy chips zacskóját? Lent részletezem .

Figyelt kérdés

Szóval, azért kérdezem mert itt ahol lakok vannak ilyen chipsek, hogy állítólag pénz van benne.

Én meg valamilyen úton módon rá akarok jönni, hogy hogy lehetne előre tudni hogy mi van-e benne...

Ha a lámpás megoldás nm jó, de van más ötletetek akkor azt is várom :)



2014. ápr. 28. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Papírpénz?
2014. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, erdélyi vagyok szóval román lej ...
2014. ápr. 28. 15:20
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Egy darab urán meg egy fotópapír.

Vagy vigyél komplett röntgen-gépet.

A boltban feltűnés nélkül eléggé esélytelen. :)

2014. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ó itt kauflnadban nem foglalkozik senki azzal hogy te mit csinálsz a termékekkel. Amíg nem töm szét a chipszet addig babrálhoatom nyugodtan ...


Uránom nincs :)))))

2014. ápr. 28. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

"...állítólag pénz van benne"

Ezt a boltos mondta? Ő "látta", vagy "hallotta"? :D

Lefogadom, többszörösére nőtt a chips-forgalom!

2014. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 ös te hol éltél a 90 es években magyarországon is rengetegszer volt hogy papírpénz volt a chio chipsz ekben 200-500-1000-2000Ft de pont akkora tasakban mint egy chipsz szirom ,ezt nem tudod kitapogatni ,az infrakamera meg nem megy át rajta mert fémes bevonat van ,csak röntgennel tudná átvilágítani szóval esélytelen hogy kiszelektálja.
2014. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem hallottam - nem vagyok nagy chips vásárló.

De ez akkor is csak beetetés. Minden 100.-ban volt pénz?

Jó trükk, hogy a q drága termékből többet vegyenek. Na ilyenekkel lehet nagyot kaszálni. :D

2014. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyetértek abban hogy csupán jó marketing stratégia és hogy elég nagy átba*szás csak kíváncsi voltam hogy átb*aszható-e az átbaszás :))
2014. máj. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!