Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mindenkitől elbúcsúzott csak...

Mindenkitől elbúcsúzott csak tőlem nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik értenek hozzá csak azoknak tenném fel a kérdést!

A vicceskedő fajta meg inkább ne írjon...

Nemrég volt 11 éve hogy meghalt a bátyám 11 évesen.

Még azt hiszem azon a héten megjelent édesanyámnál, este arra ébredt fel, hogy ott áll az ágya melett.

Na most az érdekes ebben az, hogy apámnál is ugyan ez volt ugyan abban az estében és nagyjából 50km volt tőlünk ott dolgozott.

Apám mondta először anyámnak pedig soha nem hitt az effajta dolgokban és általában csak elviccelte az ilyeneket.

Na most a kérdés az, hogy hozzám miért nem jött oda?

Soha semmi nem volt, a 11 év alatt talán ha 3 szor álmodtam vele.

9 éves voltam mikor meghalt, még ezt talán megértem, hogy ezért nem de már 20 vagyok...és semmi!



#halál testvér búcsú
2014. jún. 6. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A szüleivel akart találkozni. A te homlokod megsimogatta, hogy édesen aludj. 11 évesnek látták? te nem is biztos, hogy úgy felismerted volna, mert a 9 éves még máshogy érzékeli az embert, mint egy felnőtt (lényegibben..)
2014. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyermek kötődése a szüleihez. Ugyanez fordítva is működik. Nálunk az unokanővérem anyukája halt meg. Rendszeresen visszajárt álmában, de néha szinte úgy érezte, hogy megérinti. És ez főleg az unokanővérem életének fontos döntései előtt fordult elő.
2014. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Részvétem nem mintha bármit is számitana

2.Lehet hogy nem voltál eléggé felkészülve vagy nem tudtad volna feldolgozni.

2014. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem volt időm internetre ezért csak most írok vissza.

2014. jún. 10. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!