Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ez a fekete árny a...

Mi lehet ez a fekete árny a szobában?

Figyelt kérdés

Mindent nem írok le, mert rengeteg, csak az utóbbi pár hónapban történteket.

Egyik éjjel arra ébredtem, hogy egyszerre van melegem, és fázom, emellett átjárt valami erős félelem.

Ekkor a szemközti falon megláttam egy kb két méter magas szürkésfekete csuklyás árnyalakot. Mikor feltűnt neki, hogy észrevettem, végigrohant a falon, és eltűnt.

Nem lehetett utcai árnyék, mert az ötödik emeleten laktunk. Nem szóltam a történtekről csak anyukámnak és a barátomnak, a szomszédokat (koli) nem akartam halálra rémíteni.

Egy hónappal később lefekvéshez készülődtem, ám egyszer csak olyan hangot hallottam, mintha faliórák százai ketyegnének a szobában, egyre hangosabban. Bekapcsoltam a zenét, hátha elmúlik. Egy idő után elhallgattak. Amikor azonban még csak 5-10 perce voltam az ágyban, ütemes koppanásokat hallottam a mögöttem lévő falból. A szomszéd szoba üres volt. Az egyik koppanás a plafon felől jött, a másik a sarokból, a harmadik oldalról. Ez így ment percekig, még el nem kezdtem gondolatban kérlelni a zajongót, hogy fejezze be. Ahogy erősebben koncentráltam, úgy gyengült a koppanás. A végén már csak percenként egy hangzott el. 5 perc múlva el is halt a zaj teljesen.

Ezt sem osztottam meg a kolistársakkal.

Kb két múlva a szomszéd szobában a barátnőm egyedül töltötte a hétvégét.

Vasárnap ijedten keresett meg, hogy valami van a szobámban.

Elmondása szerint szombat éjjel fura zajokra lett figyelmes az én szobámból. Zörejek, huppanó zajok, mintha tárgyak ütköznének a földhöz. Először azt hitte, én jöttem vissza, és most pakolok. Ám pár perc múlva a hangok eldurvultak. Inkább emlékeztettek morgásra, hörgésre, mint pakolásra.

Megpróbált elaludni, ám ekkor kopogást és kaparászást hallott ugyanabból a falból, amiből én is. Kiment a fürdőszobába egy pohár vízért, hogy megnyugodjon kicsit, ám amint feloltotta a villanyt, meglátta ugyanazt az alakot a szemközti ajtónál, akit én is.

Máig nem jöttünk rá, mi volt ez.


2014. júl. 1. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Szinte biztos , hogy démon. Viszont ideáig nem nagyon bántott titeket , szőval érdekes.
2014. júl. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Dėmon!!
2014. júl. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Én ezt a sztorit már olvastam -.-"
2014. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Istenem.... de nagy az állatkerted!
2014. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy démon.
2014. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Extradimenzionális lény azaz démon. Hívjál papot és házszentelő kell
2014. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!