Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az, hogy mindent...

Miért van az, hogy mindent elhiszek?

Figyelt kérdés

Talán nem is az a jó szó, hogy elhiszem. Legjobb, ha pontosan leírom, mert nincs rá megfelelő szó.

Szóval olvasok valamit szellemekről, látok egy horrorfilmet, stb. és automatikusan belevetítem a saját életembe. Szellemeket vélek felfedezni minden sötét sarokban, úgy érzem figyelnek, stb. Ennek ellenére imádom ezeket a témákat, mert érdekesek.

Valaki segítsen leállítani! Légyszi!



2014. júl. 6. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Amerre irányítod a figyelmet olyan energiákat vonzol be az életedbe. A horror az nagyon negatív, bevésődik a tudatalattidba majd egy váratlan pillanatban előjön és megnehezíti az életed.

Ha a pozitív értelmes dolgokat nézed és arra irányítod a figyelmet, pozitív dolgokat vonzasz be az életedbe, ha akarod ha nem, pénz, szerelem, boldogság. A tudatalattid nem válogat. ha félelmet kérsz megkapod ha boldogságot azt is :) Kellemes horror film nézést :D

2014. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Amúgy nem nézek gyakran horrort, pont ezért. Inkább olvasok :)
2014. júl. 6. 15:42
 3/4 anonim válasza:
Ezzel én is tök így voltam egy ideig, utana valahogy magatol megszunt. Elmondtam masoknak mit lattam, mirol olvastam es talan ez segitett igy feldogozni. Meg talan, hogy jobban bele gondoltam mennyire lehetetlen :D
2014. júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első válaszoló, azt kell mondjam igazad van.
2015. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!