Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ehhez mit szóltok szkeptikusok...

Ehhez mit szóltok szkeptikusok még hogy nincsenek szellemek?

Figyelt kérdés

tessék itt a bizonyíték nem rossz minőségű biztonsági kamerás felvétel kopogószellemről azaz poltergeistről erre mit léptek?


[link]



2014. júl. 20. 19:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem keresek csomót a kákán is, de hajlandó voltam a videót alaposan megnézni, képkockánként. Ez kb. 10 percembe került, akár te is megtehetted volna.

Ha pedig hibát találunk a videóban, az cáfolja annak az eredetiségét.

2014. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Elfogult vagy, de nagyon. A saját véleményedhez ragaszkodsz, amit a másik mond az sz*r meg nem jó meg mittudomén. Akkor minek kérdezel, ugysem érdekel ki mit mond, te csökönyösen ragaszkodsz a saját véleményedhez, még ha az egy légbőlkapott hülyeség. (ez egy példa volt, kérlek ne vedd magadra) Szellemek léteznek, ez biztos, de nem ez a felvétel rá a bizonyíték. Nem vagyok szkeptikus, de paranormálimádó sem, inkább középkategória. Azért éjszaka nem merek budira menni, de nem ijedek meg, mert megláttam az árnyékomat a macskámmal a kezemben. Ne a videót okoljuk, szellemek vannak nincsenek, nem kell a másik véleményét kicikizni és punktum.
2014. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka, tehát ha valmire nincs válasz az nem azt jelenti hogy már csakis a szellemek csinálták!!
2014. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha elfogadom,hogy lehetséges,akkor Te is elfogadod,hogy az erikszon k vagy milyen telefonnal jobb videót csinálok?
2014. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!