Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért hiszi egy rakat kemény...

Vacuolum kérdése:

Miért hiszi egy rakat kemény narkós, hogy ő valami Spirituális Guru?

Figyelt kérdés
Nem a narkóval van bajom. Azt nem tudom elképzelni, hogy ezek az emberek először TÉNYLEGESEN ELFOGADOTT spirituális guruk voltak, majd úgy döntöttek, hogy GOA (meg tudja a franc milyen pszihedelikus) bulikba járva és narkót szedve osztják tovább az energiát vagy sok narkót nyomtak egyesek buliba és attól vadultak meg? Persze voltak vallási vezetők akik nyomták a narkeszt, de ők is ezt az időt meditálással meg elmélkedéssel töltötték nem táncikálással.

2015. jan. 6. 11:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván azért mert narkósok.


Egy guru nem narkózik, mert nincs rá semmiféle szüksége.

A szabad tánc pedig egy nagyon is hasznos dolog a spirituális fejlődésben.


Az igazi spiritualizmus pedig nem ismer olyan fogalmakat hogy meditálás és elmélkedés.


Meditálni nem lehet mert a meditáció az egy állapot.

Elmélkedni meg nem elmélkednek mert pont az elme használatának az elkerülése a cél!


Nagy zavart érzek az elmédben ifjú padavan :)))))

2015. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ebben a témában biztos van annyi zavarom, mint pár ilyen friss guruban.
2015. jan. 6. 11:41
 3/30 A kérdező kommentje:
gurunak*
2015. jan. 6. 11:42
 4/30 anonim ***** válasza:
Túl sok Star Warst néztek, és/vagy túl nagy a munkanélküliség, valamivel el kell ütniük az időt.
2015. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Spilerke ***** válasza:
Mármint kire célzol, mert én egyetlen narkóst se ismerek bár az is igaz, hogy tőlem nagyon messze állnak a spirituális emberkék. Ezt a kérdést valószínűleg haragból tetted fel ki bántott téged? :D
2015. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Júúj ne is mond, egyszer egy házibuli alkalmával egy ilyen leélt drogos karakter, életem nagy lehetőségét akarta kifürkészni belőlem. Mondanom sem kell mennyire érdekelt.
2015. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Telibe!!!
2015. jan. 6. 14:06
 8/30 anonim ***** válasza:
te használtál már pszichedellikus szert? Szerintem egyből nem lennének ilyen kérdéseid
2015. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
ahahahhaahhahahahahahahahahhahahahahhahhahah
2015. jan. 6. 14:21
 10/30 anonim válasza:

Minek szükséges pszichedelikus szer ha tök "átlagos" az elméd?

Előbb inkább ismerd magad,magadon keresztül aztán majd ha eljutsz valameddig akkor esetleg de ez nem így működik:'D

2015. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!