Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon mit láthattam?

Zsuzsi94 kérdése:

Vajon mit láthattam?

Figyelt kérdés
Sziasztok.:) Ez még egy nagyon régi történet,de mostanában egyre többet jut az eszembe,és gondoltam megosztom veletek: 2009 szeptember eején egyik éjszaka feküdtek az ágyamba, zenét hallgattam a többiek már rég aludtak, én még nem,és egyszer csak odakintrõl motoszkáló zörgést hallottam, mintha valami mászkálna az ablakomnál, és kíváncsian fölkeltem megnézni,hogy mi az. Kinéztem és egy kutya alakú valamit láttam,ami be néz,de csak egy pár másodpercig néztem,mert nagyon megrémültem,és bebújtam az ágyamba. Hasonlóan nézett,ki mint a kutyusunk most is él. Nem kamu tényleg láttam.20/L

2015. febr. 4. 04:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a vicces válaszokon jókat derülök.:DD
2015. febr. 4. 21:33
 12/12 anonim ***** válasza:
A legdurvább élményem az volt mikor 3-an voltunk egy Lendvay u-i alagsori lakásban. Hallottuk a kopogó lépteket a lépcsőn az ajtó előtt. Mondtam a lánynak, hogy Mary, megjött a nagypapád. Kinyílik az ajtó, bejönnek a léptek és nincs ott semmi, csak a nyitott ajtó, az egész lakásban nem volt más a szobán kívül amiben voltunk. Néztünk hülyén egymásra. Volt olyan is, hogy egyszer kinyílt a gáztűzhely csapja magától. Olyan is volt, hogy tejszerű foszlány lebegett el az abléak előtt. Na innentől kezdtem el hinni ezekben a jelenségekben. Volt olyan is, hogy vettem gyűrűt (koponya benne 2 baltával) és furcsa dolgok kezdtek történni velem. Olyan embereg találtak meg, akik vagy nem jó indulatúak voltak, sokasodni kezdtek a kellemetlen balesetek (esés, késsel ujjelvágás). Aztán megszabadultam a gyűrűtől és mintha elvágták volna a negatív jelenségeket.
2015. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!