Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mi az oka annak amit...

Vajon mi az oka annak amit láthattam? és miért?

Figyelt kérdés
Ez régebben történt.Egyik reggel anyukám azt monda (az ágyból rá tud nézni közvetlenül a másik szoba ablakára)Látott egy öregembert az ablaknál állni aztán közeledett felé és akkor becsukta a szemét és elaludt.Amikor ezt mesélte nagyon megijedtem.Másik éjszaka én is ugyanazt láttam.Az az érdekes a házat egy öreg nénitől vettük akinek a férjre meghalt.A közelben van egy temető is.És hangokat is szoktunk hallani de az lehet az utcában lakó románoktól van.

2013. júl. 12. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Elment egy öregember a ház előtt, hú de érdekes.
2013. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Retina, azt hiszem
2013. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. válaszoló bent a szobába volt -.-
2013. júl. 12. 11:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Ki vagy mi az a retina?
2013. júl. 12. 11:06
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja csak a szemem ok
2013. júl. 12. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Bent a szobában volt egy öregember?? Basszus, hogy tudtatok így elaludni? Rögtön oda kellett volna menni hozzá, és megkérdezni hogy jött be + hívni a rendőrséget. Mert ilyen retinahiba nincs, hogy egy öregembert látsz.
2013. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de én ilyen rajzfilmesen láttam ilyen képregényesen és homályosan és nem biztos h retina mert anyukám is ugyanazt látta!
2013. júl. 12. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy az öregember szelleme.
2013. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gyémántlány ***** válasza:
34%

Az anyukád, ha jól értelmezem este ,,látta'' az öregembert. Este sötét van, ez ugye nyilvánvaló. Sötétben az ember szeme nem működik teljesen jól, ez egy másik ismert tény, ugyebár. Lehet, hogy amire anyud azt hitte, bent van a szobába, az valójában kint volt. Esetleg csak azt hitte, hogy látta, de valójában csak képzelte. Estefelé álmosan én is rosszabbul fogom fel a dolgokat, van, hogy rémüldözök is rendesen.

Az, hogy te láttad, már egyszerű pszichológia. Megrémültél az anyukád beszámolójától, és az ijedség miatt már olyan dolgokat is meglátsz, ami nincs. Ne figyelj ezekre a dolgokra, és akkor nem lesznek.

2013. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ.
2013. júl. 13. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!