Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tapasztaltatok már életetek...

Tapasztaltatok már életetek során szellemet?

Figyelt kérdés
Én igen, de nem vagyok benne biztos, hogy az volt. Régen gyakran volt olyan, hogy éjjel fél 2 körül mintha súrolták volna a falat. Érdekes, hogy napközben sosem. Hideg fuvallatot is éreztem már amikor minden zárva volt. Édesapám halálakor meg kopogtatást hallottam a padlón. Ezeket mind gyerekként éltem meg, mostanság semmi ilyet nem tapasztalok, azért is nem vagyok benne biztos. Talán egy gyerek máshogy éli meg ezeket az egyébként magyarázható dolgokat. Az ember próbál hinni azért valamiben természetesen, hogy nincs vége mindennek a halállal...
2015. márc. 19. 19:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
Állítólag a pici gyerekek jobban érzékelik a paranormális jelenségeket. Így előfordulhat hogy még anno te is gyerekként megtapasztalhattad. De kitudja...bármi megtörténhet.
2015. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a gyerekek fantáziája élénk, ezért képzelnek vagy látnak dolgokat, ami valóságosnak tűnik. Szerintem ők sem fogékonyabbak a természetfeletti iránt, csak életkori sajátosság a nagy képzelőerő.
2015. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Bocs 2# , de én az elsőnek adok igazat.

A gyerekek - főként az az a nagyon fiatal gyerek 1-2-3-4-5 hónapos -még nagyon fogékonyak.Vedd azt , hogy hiába fejlődött ki a szaglása , a hallása, a látása...de még nem ismeri azokat a tényezőket amik elvakítják.

Egy újszülött gyerek még csak akkor jött a világra ... sőt az első hónapba még nem is lát igazán , csak árnyakat-azaz mi is csak árnyak vagyunkna számára-.Azért van ha egy kisgyermek nagyon figyel valamit, de nincs ott senki és mosolyog neki , akkor állítólag angyalokat lát.


Az a pár hónapos kor az , amikor még tud itt a földön is lenni a gyerek és tud egy máshol is lenni.És tényleg sok gyerek idősebb korába is ..itt már az 4-5 évesre célzok.Sokan igenis láttak dolgokat.Számoltak már be szüleiknek sok mindenről.Tehát lehetséges , hogy a kérdező érzékelte ezeket a parajelenségeket.


De ha nem fordultatok paphoz , hogy a házatokat felszenteltesséte , vagy egy olyan emberhez aki ért ehhez , akkor még mindig ott kell lennie.Hacsak nem sikerült tovább lépnie.

Ami a kopogásokat illeti - az általában kopogószellemre utal , ami a legrosszabb.

2015. márc. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2es nek és 4-esnek van igaza:)

Fejlődtél tompult a fantáziád:)

Teljesen egézséges vagy réggen eszméletlenül nagy lehetet a fantáziád:)

De kinek nem?

2015. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én nem tudom mik lehet ezek de;


Még pár hónapja, hogy lecsuktam a szemem és még ilyenkor gondolkozok, majd álomba merülök, de akkor hallottam valamit. A házok utcafrontos szóval nincs elválasztva a járdától. S akkor hallottam két gyerek hangot, azt hiszem a kislány sírt egy kisfiú pedig mondta hogy fusson. És rendesen a talpuk obogását hallottam. Átfutottam a szüleimhez és megkérdeztem halloták e (mellettem lévő szobábanvannak) Azt mondták nem...

Mostanában pedig mikor pl kissé távolabb vagok édesanyámtól, amikor nevet vagy beszél úgy hallom mintha sírna.. Ez így most fura. Csak olyan, mint amikor nem teljesen hallod jól, amit mondanak a másik szobából.

És még egy éve talán hogy gyakran hallottam, mintha valaki a nevem mondaná, nem féltem, sőt úgy fogtam fel, hogy vigyáznak rám.

És a az évben megint hallottam.


Nem vagyok hülye! Ne támadjatok.


14/L

2015. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Bocsi a helyesírásért gyorsan írtam! :D
2015. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sztem Ezek lehetek az okok:)

Alvásparalizis

Félálom

Fáradság

2015. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Utolsó! De az alvásparalízisnél nem tudok mozogni, akkor viszont mozogtam. (14/L)
2015. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nem tudnék*
2015. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tele van a szobám szellemekkel.
2015. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!