Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tapasztaltatok már életetek...

Tapasztaltatok már életetek során szellemet?

Figyelt kérdés
Én igen, de nem vagyok benne biztos, hogy az volt. Régen gyakran volt olyan, hogy éjjel fél 2 körül mintha súrolták volna a falat. Érdekes, hogy napközben sosem. Hideg fuvallatot is éreztem már amikor minden zárva volt. Édesapám halálakor meg kopogtatást hallottam a padlón. Ezeket mind gyerekként éltem meg, mostanság semmi ilyet nem tapasztalok, azért is nem vagyok benne biztos. Talán egy gyerek máshogy éli meg ezeket az egyébként magyarázható dolgokat. Az ember próbál hinni azért valamiben természetesen, hogy nincs vége mindennek a halállal...
2015. márc. 19. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, de aztán kiderült, hogy az nem az vót!
2015. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nem 100% hogy létezik és nem 100% hogy nem. Azonban velem is történt 1-2 dolog. Amit én láttam azt nem igazán mondanám szellemnek és valósnak sem. 7-8 éves koromban éjszakánként lefekvés előtt mindig elmentem WC-re. Egyik éjszaka a falon láttam egy árnyat ami olyan volt, mintha a fürdőszoba falon kijön a konyhába át a WC-be. Először azt hittem csak képzelődöm ám ez többször is megtörtént. Elkezdtem figyelni hogy mikor jelenik meg és milyen formába (az alakját csak késöbb vettem észre) kicsi volt kb 150cm ember teste viszont kutya feje. Azóta esténként nem megyek WC-re. (na jó néha-néha igen) Most 15 éves vagyok és úgy 11 éves korom óta megszűnt a dolog. Azóta csak kaparászások és dobbanásokat hallok. De addig amíg nem bánt senkit addig nem kell aggódni! Viszont ha így se, úgy se akarjátok őket akkor szerintem az a legjobb megoldás, ha össze ül a család (ha nem néznek téged bolondnak illetve ha ők is tapasztalták) és mondjátok együtt nekik hogy: Hagyják el a házat és hagyjanak titeket békén! Én nem küldöm el őket, mert így érdekes a házunk és ha egyszer megjelenik, akkor talán el tudja mondani hogy milyen a halál.


Gondolom most sokan hülyének néznek és azt mondják hogy menjek elmegyógy intézetbe. De ez a saját véleményem, és senki nem tiltja (elvileg) hogy ne legyen saját véleményem. :)

2015. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A hit, és a képzelőerő, és az ismeretek, és a realitáshoz való ragaszkodás mértékétől függ. Ugyanazt tekintheti az ember racionálisan, de tulajdoníthatja szellemnek, földönkívülinek, Istennek, angyalnak, koboldnak. Amit jobban el tud képzelni, és amiben jobban hisz, az volt.

Nyilván semmi sem a semmitől csinál valamit, különben nem lenne villanyszámla, meg hőerőmű, csak forgatnák nekünk a kerekeket a szellemek. Emellett, szinte bármikor néztem egy sorozatot, mindig pont az volt a bajuk, mint nekem. Mert épp azt a bajukat figyeltem. Kerestem a jeleket, az összefüggést. Ha már valaki eljut addig, hogy nem valódi valami csinál valamit, onnantól csak a fantáziája szab határt a következtetéseknek, az okoknak.

2015. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!