Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valaki vissza utazna a...

Kopteriqus kérdése:

Ha valaki vissza utazna a múlba és olyat tenne ami megtörtént és nagyon rossz dolog lett belölle, de ha valaki más tette volna meg ugyan azt akkor kisebb lenne a baj szóval minden féle képpen megtörtént?

Figyelt kérdés
Így ő választotta a "jobbik" rosszat.És ez nem nagypapa paradokszon.
2015. máj. 5. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, fuss neki mégegyszer!

.

Nem kell visszautazni, elég emlékezni: amikor én égettem meg a kezem, nagy bajnak tartottam a hólyagot, viszont ha mással történt volna, lényegtelennek tekinteném.

2015. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Ha valaki visszautazna a múltba, akkor az csak úgy volna lehetséges, ha a múlt a jövőfelé folyna a jelenen keresztül. Gondolom ez evidens.


Ekkor két megállapítást lehet tenni:

a. a múlt már nem létezik

b. a múlt most is létezik a jelenben


Amennyiben a múlt már nem létezik, nincs hová utazni.

Az időről amit nem lehet visszaforgatni, ha feltesszük hogy mégis sikerül irányítani, akkor az emlékeid is a mútba kerülnek és te is.

Tehát ha 20 éves vagy és 15 évet fogsz ugrani, akkor 5 éves leszel. 21 év előtt meg nem fogsz létezni.


Amennyiben a múlt a jelenben létezik az már ezotéria kategória és párhuzamos dimenziók létét követeli, amik nem függetlenek egymástól.


Szerencsére az időutazás alatt nem azt kell érteni, amire gondolsz. Mert ilyen nincs.


Magyarul: időutazni nem a paradoxon miatt nem lehet.

Hanem azért hiszik páran, hogy lehet időutazni, mert paradoxonokat gyártanak.

2015. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A múlt, a jelen és a jövő egysíkon van. A múltat lehet visszafelé látni, de megváltoztatni nem.
2015. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bestest ***** válasza:
100%
Ne igyál annyit.
2015. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az én elméletem szerint, ha valaki azért épít időgépet, hogy visszamenjen, és megváltoztasson valamit, és ez sikerül is neki, akkor olyan paradoxonba kerül, hogy az időgépet nem építi meg, mert már megváltozott a múlt. Ebből kifolyólag, mivel nincs időgép, nem változtatja meg a múltat. Nem változott meg a múlt, így időgép kell, stb, stb, stb...
2015. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!