Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon ez tényleg megtörtént?...

Vajon ez tényleg megtörtént? Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ma délután hazajöttem egyetemről, mert nagyon fáradtnak éreztem magam, és gondoltam lepihenek, végül elaludtam. Olyan fél 3-háromnegyed 3 között történhetett (tehát magamnál voltam, ez is jelzi) történt egy érdekes dolog : alszok, de félig valóságban voltam, mert hallottam hogy ment a tv és hogy mi ment benne, és gyszercsak hallom hogy anyum hazajön (bejárati ajtó kinyitódik, becsukódik), majd bejön a szobámba, engem megsimogat, és kiszedi a párnám alól valamilyen ruhám mert odagyűrtem magam alá a sálat (mondom hogy fáradt voltam, tehát egyből ágy mikor hazajöttem).

A bökkenő az egészben hogy anyum nem volt itthon, felhivtam, és még csak haza sem jött...

De az érintésre, simogatásra nagyon élesen emlékszem... még utána át is fordultam a másik oldalamra...


Mi a f*ne lehetett ez?


Vagy egyszerűen kimerültség miatti halucináció?


2014. dec. 11. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
És a sállal mi lett?
2014. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nyilván álmodtad.
2014. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehetett, de egyszer velem is megesett hasonló. Este lefeküdtem aludni, pár perc múlva éreztem, hogy valaki leült az ágyam szélére és simogatja a hátam takarón keresztül. Résre nyitottam a szemem mert nagyon be voltam tojglizva és nem volt ott senki, de a simogatás továbbra is ment!!! Fejemre húztam a takarót és úgy aludtam reggelig. :-)

Egyébként lehet hogy csak hallucináltál, esetleg álmodtad, de az is lehet, hogy egy szellem volt :-)

2014. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy a sálat már levettem, tehát a sállal a dolgot halucinálhattam, de akkoris éreztem hogy valaki a párnám alá nyúl, mert mint irtam, utána át is fordultam a másik oldalamra.
2014. dec. 11. 21:28
 5/19 anonim ***** válasza:

szerintem a kimerültség

én is egyetemre járok, és egy nehéz vizsga után én is ugyanígy hazaestem, be az ágyba és 5 percen belül szunya, de szintén ilyen félig álom - félig valóság, és meg mernék rá esküdni, hogy az ablakom alatt valami rohangált a fűben, ami nem lehet, mivel el van zárva a kutyától és macskák nem jönnek a kertünkbe a kutya miatt

2014. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem történt meg, csak álmodtál. Egyáltalán nem ritka dolog az éppen zajló valósággal álmodni. Van, aki azt látja, hogy felkel, kinyitja az ablakot, felöltözik, minden teljesen élethű, aztán hoppá, egyszer csak megint ott fekszik az ágyban, pizsamában, s ez meg is ismétlődhet. Ez nem parajelenség vagy hallucináció, csak egyszerű álom.
2014. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Félálomba alfába vagy, általában. Ilyenkor nem hallucinálsz, csupán olyat látsz/érzel amit alfa nélkül képtelen vagy.
2014. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Diszlájk ***** válasza:
71%
Gondoskodó szellem
2014. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Az, aki ilyen történetet MESÉL és egyetemistának akarja elhitetni magát, csak valami büfé-szakra járhat!
2014. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy lesz egy ilyen reakció is, semmi baj :) .

Nem tudom hogyan káéne bebizonyitsam SZÁMODRA hogy egyetemista vagyok... Mindegy, úgyis vagy elhiszed vagy nem, TE meg már beMESÉLTED magadnak hogy nem vagyok az.


Nem találtam ki a sztorit, bárkire/bármire megesküdnék hogy ez megtörtént. NEM a fantáziám szüleménye :P !!!

2014. dec. 14. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!