Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A jövőbe látás valójában csak...

A jövőbe látás valójában csak emlékezés a jövőre ami egyszer már megtörtént?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha a multidimenziós világmodellt vesszük alapul, és a párhuzamos dimenziók elvét sem vetjük el, akkor a kérdésed helyes feltételezés.

A spektrumon láttam még pár éve egy műsort ahol tudósok beszéltek erről, nem kis nevek, a jónevű külföldi egyetemek fizika professzorai.

Jelenleg ott tart a technika amiről nem szívesen beszélnek nyilvánosan, csak amennyit muszáj, hogy ezt az elméleti modellt, és ennek számításait vizsgálják a gyakorlatban.

2015. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem! Hanem információ lehívása a kollektív tudattalanból egy lehetséges jövőről.


A kollektív tudattalant egyébként C.G. Jung fogalmazta meg először a tudomány keretein belül. A spiri filozófiák ősidők óta ismerik.

2015. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Kedves civil barátom a jövőre nem emlékezhetsz hiszen az még nem történt meg. A látók általában csalók kivéve engem, aki ingyen küldi a pénzenergiát mindenkinek. A jövőt se a múltat nem lehet megtörni, de létezik egy multiverzum, ahol is sokféleképpen alakulhat a múlt és a jövő is, de sokat erről nem beszélhetek, mert kirúgnának az állásomból, akkor pedig utcára kerülnék azt pedig nem akarnád, mert kirabolnálak fényes nappal nincs mit szépíten. A hozzám hasonló volt ügynökök általában az utcán végzik, mert nem tudunk beilleszkedni a civilek társadalomba.
2015. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem például a déjà vu nem más mint hogy az agyunk a rendelkezésre álló információkból spontán összerak magának egy logikusan bekövetkező eseményt a jövőre vonatkozóan. Az agyunk akaratunkon kívül is állandóan munkálkodik. Valamint az agyunk szerez olyan információkat is aminek nem biztos hogy tudatában vagyunk.

Például óvodás koromban megláttam egy gyönyörű kislányt és déjà vu érzésem is volt egyben. Ami be is következett, mert a mégszebb kamaszkorában bele is szerettem. Vagyis óvodás koromban még nem volt megtörtént az ifjúkori szerelem, de logikusan következett, hisz már óvodásan is gyönyörűnek találtam.

2015. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az időjárás a szokásos példa.A sok-sok mérőállomás jelenlegi adatait /a szél-nyilacskák és a hömérséklet/ összehasonlitják a már 150 éve mértekkel.Megnézve,hogy mikor volt a mostanihoz leginkább hasonló helyzet.Az akkor következö nap,várhatóan a ma holnapja.

Idö és esemény spirál,megjósolom,hogy idén is eljön a tavasz,"ha csak" nem látogat meg minket egy exoplanet.

2015. febr. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A dejavu nem mas mint amikor a szembe informacio jut, de a ket szembe eltero idovel jut be ugyanaz az informacio (valamilyen zavar miatt). Ez a kulonbseg nagyon kicsi is lehet, mikroszekundum. Es amikor az agy a masodszorra dolgozza fel az informaciot akkor van az a dejavu erzes.
2015. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ez nem igy lenne, akkor hanggal is lehetne dejavunk, vagy izek, illatok eseten is, de mivel ez mindig keppel kapcsolatos, es ket szemunk van, egyertelmu hogy ez a jo magyarazat ra.
2015. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
68%
"Ha ez nem igy lenne, akkor hanggal is lehetne dejavunk, vagy izek, illatok eseten is, de mivel ez mindig keppel kapcsolatos, " - ezt honnan veszed, hogy így van? Nekem az ízeknél és illatoknál nagyon is bejön a deja vu érzés.
2015. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tom Benko ***** válasza:
A jövőbe látás maximum úgy lehetséges, hogy a meglévő információk alapján következtetünk rá. Maga a jövő még nem történt meg, úgyhogy emlékeink sem lehetnek róla.
2015. febr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ez ijesztő! Én is látok ilyen "bevillanásokat" előre, pl. pár éve álmodtam, hogy egy boltba álok és beszélek egy emberrel, eddig ebbe a boltba nem is jártam! ma kezdem itt dolgozni, és bevillant, mintha ezt már átéltem volna... azóta fáj a fejem :D Na erre mi a magyarázat?
2015. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!