Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kinek volt már dejavu érzése,...

Kinek volt már dejavu érzése, és mi volt az?

Figyelt kérdés
Fura egy dolog, főleg mikor átéli az ember.

2015. okt. 7. 23:14
 1/10 Ozmium42 ***** válasza:
Mindenkinek, aki nem ma született. Nekem jelentéktelen dolgokkal volt kapcsolatos.
2015. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sokféle magyarázat van erre, de mégis senki sem tudja megmagyarázni, főleg mikor saját élményt él át.

lehet hiba a mátrixban, vagy akár valami alternatív jelenbe bepillantás, ami nagyon hasonló a mi életünkhöz, vagy más, tudományosan is kutatott teóriák.

De mégis, mikor átéled, valahogy fura, hihetetlen, és sokáig gondolkodsz rajta.

2015. okt. 7. 23:21
 3/10 Ozmium42 ***** válasza:
Én azért gondolkodtam rajta, mert nem akartam még egyszer ugyanazt megcsinálni, amit már megcsináltam egyszer. Van, hogy elfelejtek dolgokat, vagy nem tudom, hogy megcsináltam-e már, vagy csak terveztem. A deja vu ebben össze tud zavarni. Különösebb jelentőséget nem tulajdonítok neki.
2015. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Velem olyan volt, hogy azt hittem, hogy elhagytam a táskám, aztán rádöbbentem, hogy a vállamon volt.

Vagy bepakoltam a szekrénybe és úszás után nem tudtam, hogy melyik az enyém, mert másra koncentráltam akkor.

2015. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem elég sokszor volt. Tudom, hogy ugyanabban a helyzetben, ugyanott, ugyanazt láttam már.

Például az utolsó ilyen,kocsival mentem és az egyik kanyarban a járdán láttam egy hátizsákos férfit. Pont ugyanott láttam őt a kocsiból, ugyanabban a mozdulatsorban, ugyanolyan fényviszonyoknál. Ezek pár másodperces dolgok. Akkor érdekes érzés, de mivel nem tudok mit kezdeni vele, nem foglalkoztat hosszú ideig.

2015. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem rengetegszer volt már és nagyon zavarnak.
2015. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem en erre a kerdesre mar valaszoltam egyszer. Legalabbis ugy remlik.
2015. okt. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Majdnem minden nap van ilyen érzésem.
2015. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem nem olyan mint a mátrixban hogy ugyanazt látom ugyanúgy

inkább csak egy érzés hogy voltam már ebben a szituációban vagy ez megtörtént már velem, de nem egy konkrét dologgal kapcsolatos

és persze ezek valami egyedi érzések nem az hogy éhes vagyok, és de érdekes mintha már tegnap is lettem volna éhes :)

2015. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Damien001 válasza:
Nekem az volt a legnagyobb dejavu élményem amikor egyszer megálmodtam egy napomat és másnap megtörtént. Rohadj íjesztő volt!
2015. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!