Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valakinek nagyon erős...

Ha valakinek nagyon erős mentális képességei vannak (jövőbelátás, asztrálprojekció, telekinézis) érdemes ezt továbbfejlesztenie, vagy csak tartsa szinten a tudását?

Figyelt kérdés

Az illető fokozatosan jutott el ide, hogy ezek a képességek kifejlődtek nála.Ennek a hátterére és működésére nem tért ki soha.

Az első amit kérdeznek tőle az, ami most szinte mindenkinek először az eszébe jut, mik a lottószámok?A második pedig tud-e kommunikálni az elhunytakkal?

Nos ezek szerinte egyszerű dolgok, többször meg is mutatta ismerőseinek, hogy mindezt könnyű megcsinálni, a nehezebb mentális munka nem itt kezdődik.

Aki ilyen szinten van, folytassa a meditatív munkát, vagy inkább éljen világi életet?



#jövőképességeiittvannakmindenkielőtt
2016. jan. 23. 19:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki kérdezné, az illető egy időebb jós.

Nem én vagyok az.

Néha szóba kerül ez a téma.Ilyenkor szoktak tanácsokat adni valakinek, de egy ilyen embernek szerintem nem sok tanácsra van szüksége.

2016. jan. 23. 20:00
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha szerinte egyszerű dolgok a lottószámok, akkor a helyében nem foglalkoznék semmi "meditatív munkával", hanem élném vidáman az életem a rengeteg pénzemből!
2016. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sadykowich ***** válasza:
69%
Ja, heti néhány százmillióval egész jól lehetne keresni. Ha igaz lenne, de nyilván baromság...
2016. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Aki ilyen szinten van az kezd megőrülni és komoly téveszméi vannak.
2016. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ja, heti néhány százmillióval egész jól lehetne keresni. Ha igaz lenne, de nyilván baromság..."

Az illetőnek, fogalmazzunk úgy:) nincsenek anyagi gondjai, egész életében ebből élt.

Olyan ez neki, mint ahogy mondta, mint mikor a gyerek megtanul egy újfajta játékot és elsőnek játszik vele.

Az elején még érdekes, de a sokadik alkalom után már nem lesz benne kihívás, és nem érdekli az emebrt, új impulzus kell.

2016. jan. 23. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden féle képpen folytassa az útját! :)

Aki a mágia útjára lép annak nincs vissza fordulás! :)

De ezt ő biztos nagyon jól tudja! :)

2016. jan. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Az viszont nem azt mutatja hogy olyan magas szinten lenne ha pénzt kér spirituális munkáér! :)

Előző voltam...

2016. jan. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Legoman ***** válasza:

Szerintem az illető tudja, hogy mit csinál.

Bízd rá a döntéseket. :)

2016. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lottó nem a jósláson múlik, hanem annál sokkal kötöttebb dolgokon. Az asztrális projekciót nem tudod ellenőrizni, viszont a telekinézist igen. Ha be tudja mutatni hitelesen, és kétségek nélkül ezt a képességét, akkor a többire is van esély, hogy birtokolja.

Ezeket ugyanis nem könnyű megcsinálni. Mindegyik igényel egy különleges, nem nagyon hangoztatott lépést, ami a módszer kulcseleme. Ez nem csak hiten, és gyakorláson alapul. Aki ezen a szinten áll, az nem tud már világi életet élni, mert jobban érti annak hátulütőit mint az átlag ember. Jobb teljesen meggyőződni ilyenkor a tudásáról, mint hirtelen felindulásból egyszerű kérdésekkel bombázni. Azokra már fel van készülve, sőt, azokra már a csalók is fel vannak készülve. Alaposan tájékozódj a témában, és úgy kérdezz tőle. Akkor valóban lesz értelme a beszélgetéseteknek.

2016. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Az már egy hatalmas siker ha tudod mit hoz a holnap. Pláne ha egy lottózó előtt állsz péntek délután..
2016. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!