Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez a hang?

Mi lehetett ez a hang?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este (olyan hajnali kettő körül) jöttünk haza egy buliból. Elmentünk egy elhagyott ház mellett (legalább tíz éve üresen áll),mikor bentről hatalmas csattanások, meg üvegcsörömpölés hallatszott. Bementünk. A haverom a telefonjával világított. Egy belső felújításra váró ház volt, mindenhol deszkák,rozsdás szögek, festékes vödrök, téglahalmok stb. A felső emelet ablaka ki volt törve,de amikor mi az emeleten voltunk,lentről léptek zaja hallatszott, meg halk beszélgetés. Mire le értünk, sehol senki.Eléggé para volt. Szerintetek ki/mi lehetett?

2016. márc. 28. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom emberek csörömpöltek meg beszélgetek, de mire ti leértetek, õk már nem voltak ott.
2016. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez olyan volt,hogy azelőtt nem volt ott senki, ajtónyikorgást sem hallottam.
2016. márc. 28. 09:38
 3/10 anonim válasza:
Együtt érzek veled, mert nekem is van egy könyvem amiben volt egy kép amin egy kastély volt. A kép fel volt nagyítva és ott volt egy lány a képen ráadásul ahol ő állt le volt szakadva a padló. Ugyanebben a könyvben olvastam, hogy egy elhagyatott házban fel-alá rohangáltak az elveszett lelkek és közben kiabáltak, Síkitoztak. Nem tudom mennyire igaz vagy mennyire nem, aki hisz benne az tudja.
2016. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, csövesek vagy hasonló kíváncsi suhancok csörömpöltek odabent és mikor észrevették hogy bementetek, elbújtak, aztán mikor felmentetek ismét ők zajongtak.
2016. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Viszhang esetleg? Meg a szél?
2016. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az alkalom szülte a tolvajt. Mivel ez fájdalommal járt, rugdalózott. Ez volt a csattanás és csörömpölés.
2016. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, mert nekem is van egy könyvem amiben volt egy kép amin egy kastély volt. A kép fel volt nagyítva és ott volt egy lány a képen ráadásul ahol ő állt le volt szakadva a padló. Ugyanebben a könyvben olvastam, hogy egy elhagyatott házban fel-alá rohangáltak az elveszett lelkek és közben kiabáltak, Síkitoztak. Nem tudom mennyire igaz vagy mennyire nem, aki hisz benne az tudja.
2016. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hajléktalanok szél eseteleg macska
2016. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Haver te nagyon részeg voltál.
2017. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Izgi
2020. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!