Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az amit láttam tényleg ott...

Az amit láttam tényleg ott volt vagy csak az agyam szüleménye lehetett?

Figyelt kérdés
Az egyik nap utaztam a barátnőmmel a villamoson , ahol nagyon nézett egy fiú , szőke haja volt , teljesen bele illet az *ideálomba*(?) eléggé feltűnően nézett , amikor rá néztem csak arra tudtam koncentrálni hogy nagy az orra (ezt most nem úgy mondom hogy úristen... nem is érdekelt annyira ez a dolog) szóval azon gondolkodtam közben , hogy az unokatesóm pont ugyan így ismerkedett meg a barátjával , mivel ő szeret bulizni és így inni is egyik nap (6éve) elment bulizni és csak arra emlékezett hogy a fiúnak aki tetszett neki milyen nagy volt az orra. Szóval pont arra gondoltam , hogy milyen vicces lenne ha én is így ismernék meg valakit. Egy másik barátnőmnek el is meséltem ezt aki folyamatosan azt kérdezt e hogy biztos ott volt e? Én persze hülyének néztem , mivel még meg is néztem magamnak. Másnap a biztonság kedvéért megkérdeztem a barátnőmet akivel a villamoson voltunk , hogy látta e. Ő azt mondta , hogy nem. Ennek ellenére én még mindig nem hittem el hogy beképzeltem. Aztán ma reggel halottam amikor valami férfi hang azt mondja , hogy Jó Reggelt , mivel nincs férfi a családban így rácsodálkoztam a dologra , főleg hogy csak én voltam itthon. Szerintetek is csak oda képzeltem? és ez a férfi hang mi lehetett? Köszönöm a válaszokat

2015. dec. 2. 13:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem oda írni hogy az a barátnőm aki azt állította hogy beképzeltem tényekkel is megmagyarázta. Azt mondta hogy mivel nem láttam a ruházatát és annyira az arcát sem tudnám leírni csak azt hogy szőke és nagy orrú ezért képzelhettem. És az hogy pont az unokatesóm és barátja jutott eszembe ez még inkább erősíti az állítását
2015. dec. 2. 13:40
 2/7 Legoman ***** válasza:

Még meglátjuk mi fog történni. :)

Egyenlőre még nem vonok le semmit.

2015. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Seggszonda ***** válasza:
a kérdésedben megis válaszoltad, kicsim
2015. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kirázott a hideg... Ha kamu is a kérdés esetleg, a sztori rémisztő, ügyesen megírtad Kérdező!
2015. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő volt az? [link]
2015. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hátborzongatóbb, mint gondolod. Különösen a férfi hang. Velem is szembe jött Karácsony után egy alak. Mire bepakoltam a kocsiba, eltűnt, pedig nem ment el mellettem, nem ment be egyik kapun sem. Kérdeztem a páromat, hova lett a srác, aki szembe jött? Ő megkérdezte, milyen srác :O Vannak ilyenek, remélem az álompasi nem lesz ilyen ijesztő. :)
2016. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv! Lehetett valóság vannak lények melyek csak bizonyos emberek számára jelennek meg pl.: az őrangyalok.
2018. jan. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!