Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tegnap történt nagyon megijedt...

Tegnap történt nagyon megijedtem! Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Bezártam a gardróbom,mert a macskám mindig oda fészkeli be magát és minden tiszta szőr.Határozottan emlékszem,hogy bezártam,mert ahogy zártam be, eldőlt a gitárom,csak lazán oda csesztem a falnak,egy darabig ott maradt aztán eldőlt...Szóval biztos,hogy bezártam!!!Később mentem fel és a gardrób nyitva volt...Annyira megijedtem,hogy vissza futottam a lépcsőn és inkább elmentem egy közeli teázóba...Utána mentem kozmetikushoz,addigra el is felejtettem az egészet.Hazaértem és a gardrób újra zárva volt!!!Csak én lakom a lakásban,csak nekem és a bejárónőmnek van kulcsa a bejárati ajtómhoz, de ő nem volt bent,mert elutazott...Nagyon megijedtem!!Csak normális válaszokat szeretnék!!!22/L

2016. máj. 14. 14:22
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ilyen mindenkivel előfordul, hogy úgy emlékszik valamire, hogy... aztán mégse. Múltkor én is hasonlóképpen jártam. Egyedül voltam itthon és mindig le szoktam hajtani a wc ülőkét (hiszen lány vagyok), aztán a lefekvés előtti látogatáskor vettem észre, hogy fel volt hajtva. Kicsit én is megijedtem, féltem mindentől, de reggelre kihevertem :)
2016. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!