Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehetett? Sosem láttam...

Ez mi lehetett? Sosem láttam még ilyet, kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés
Tegnap ilyen 10 Ft-os nagyságú gumi szerű, kocsonyás-nyúlós (fehéres-átlátszós)izé jött ki belőlem. Bocsánat a kifejezésekért, de másképpen nem tudom megfogalmazni. Babát szeretnénk, már egy éve próbálkozunk sikertelenül, de ilyet még nem láttam. Mi lehetett ez? Menjek orvoshoz mert baj lehet? Volt már valakinek hasonló?
2014. júl. 8. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

peteérés


amennyibe sárga vagy zöld volt és szaga volt akkor meg bakterális fertőzés

2014. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gusztustalan lesz, de leírom. Nekem is volt ugyanilyen, meg is ijedtem tőle. Este együtt voltunk a párommal, majd felpóckoltam a csípőmet, meg ilyesmik. 1 óra múlva kimentem tusolni és visszafolyt valamennyi sperma, de nem mind. Másnap délelőtt jött ki ez a trutyi, kb az együttlét után 12 órával. Később esett csak le, hogy az volt. Abból az együttlétből vagyok most 36 hetes terhes. :)
2014. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Remélem igazad lesz, én is gondoltam rá, de mivel még nem volt ilyen ezért gondoltam más lehet.

Elképzelhető hogy ennek hiánya miatt nem estem eddig teherbe?

2014. júl. 8. 11:28
 4/10 A kérdező kommentje:

Huuu, gratulálok kismama! :)

Vasárnap reggel voltunk együtt, az izé meg tegnap délután jött ki, azóta semmi. Kíváncsi leszek mi lesz ebből...

2014. júl. 8. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Szurkolok, majd írd meg, hogy sikerült-e a baba.
2014. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom! Köszönöm! :)
2014. júl. 8. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudsz már valamit, lesz baba?
2014. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, ma vagyok 11. dpo-n elvileg. Tegnap egész nap apró nyilallásokat éreztem a méhemnél, ma eddig még semmit. Pár nap és kiderül mi a helyzet.

Majd írok!

2014. júl. 18. 08:57
 9/10 A kérdező kommentje:

Most teszteltem! :)

[link]

2014. júl. 19. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nem látom a képen (bár én sose szoktam ezeken látni).

Élőben milyen, van második csík?

Szurkoltam:)

2014. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!