Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem olyan rég olvastam egy...

Nem olyan rég olvastam egy eltűnt emberről és kiderül, hogy azon a napon született, amikor én, de sokkal korábbi évben? Lent

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtem. Nem tudom, hogy higyjek-e ezekben a dolgokban, de... ugye ez nem jelent semmit? Normális válaszokat kérek szépen!

2016. aug. 10. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem semmit sem jelent.

A földön több ezer/száz ezer olyan ember van aki ugyanakkor született mint te.

2016. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Sőt, vannak olyan emberek, akik veled egy napon születtek és más meghaltak! Lett valami bajod? Nem. 7milliárd ember van a földön, de csak 365 nap egy évben, minden születésnapra jut néhány ember, akikkel osztozol....
2016. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Én meg ugyanakkor születtem , mint Justin Bieber, akkor kezdjek én is félni? :D
2016. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, sok ember szuletett azon a napom amelyiken te, es sok ember nyilvan el is tunt, vagy meghalt , sot sok ember halt mar meg a szuletes napod napjan.
2016. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
elemental4 megbuzúúúúsz! :D
2016. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne parázz...



Áruld el kérlek, miért is kellene ettől félned?


Ha a születésnapodon valaki eltűnik a Földön, akkor .... ?


Köszi, tényleg érdekel. Szolktam fura dolgokban hinni, de ezt nem tudom összerakni.

2016. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!