Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy fizikai síkon ragadt...

Egy fizikai síkon ragadt szellem, tud élőkhöz füllel halhatóan beszélni akár ezzel egyidejűleg megjelenni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Telepatikusan tudnak kommunikalni, de mivel nincs hangszaluk, hangjuk sincs.

2016. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
mi az a "hangszaluk"?
2016. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Helyes válasz ***** válasza:
84%

Nincs ilyen szellem.Mármint emberé.Isten nem engrdi ezt meg.A cselekedeteiknek megfelelő helyre kerülnek.Viszont van nem emberi szellem aki szólhat.A jó változatában mondjuk így,a Szent Szellem az,akit az Atya küld a hozzá visszatért embereknek mellérendelt védőként,hogy életük minden napján segítse őket,és előfordult velem is,de csak egyszer,hogy hallható hangon szólt hozzám,egyébként belső intuíciók a megszokottak.

A rossz verzió az mikor az ember úgy akar a természetfölöttivel kapcsolatot létesíteni,hogy kihagyja belőle Istent,és a bukott sátán(akit a biblia csak embergyilkosnak hív egyszerűen)szolgáit,a démonokat hívja segítségül,tudatosan,de legtöbbször mint te kérdező is azt gondolva,hogy az ,aki válaszol,egy elhunyt lélek,pedig nem!Csak egy hitető szellem,aki

a természetfölöttire való kíváncsiságod,éhséged kihasználva megtéveszt téged.Mivel ismeri az elhunytat,hiszen kínzására volt kirendelve egész idő alatt

,olyan infókat is mond,amik hihetővé teszik a dolgot.Nos ez a fajta tudakozódás,átkot,és pusztulást hoz gyakorlójára.Ebben is volt részem,és mondhatom:nem kérek belőle.És miért is tenném?Hiszen ott van a legális személy az életemben,aki minden szükséges infóval ellát."Az engem szeretőket szeretem!És akik engem szorgalmasan keresnek,megtalálnak"-mondja.

2016. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy a millióból, de az se így.
2016. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Én szellem vagyok, és még gépelni is tudok magyar bllentyűzeten, meg a tippmixen fogadni, de nem mindig nyerek.
2016. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha vannak hangszálai, tüdeje, ráadásul lélegzik is.
2016. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy itt ragadt lélek, azaz kísértet (nem szellem. Ne keverjük már ezt a kettőt állandóan, mert hatalmas a különbség köztük) nem képes füllel hallható hangot kiadni, sem pedig megjelenni a fizika síkon. Ennek oka az, hogy nincsen fizikai teste. Egy normális, teljesen átlagos ember nem látja, s nem is hallja őket, maximum érzi a jelenlétét (pl hidegrázás, az az érzet, hogy valaki figyel, stb). De a velük folytatott kommunikációra rengeteg módszer létezik. Ilyen például a quija tábla vagy a gyertyás módszer. Ha konkrétabban érdekel a téma, írj privátban, szívesen válaszolok a kérdéseidre.
2017. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!