Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy generalizált szorongással...

Egy generalizált szorongással küzdő emberre, pszichésen hogyan hatna egy megjelenő szellem látványa?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha szellemet lat akkor halucinal is nem csak szorongasos betegsege van. Nem tudni hogyan hatna ra, lehet hogy meghivna egy sorre lehet hogy szivrohamot kapna.
2016. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, mint az egészséges: befosna.
2016. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a beteg (ha tényleg beteg) terveitől függ. Valóságot akar látni vagy képzeletet. Ha valóságot, akkor közelebb juthat az igazság felismeréséhez és ez egy lépcsőfok lehet az életútján. Ha betegnek gondolja magát, akkor az is.
2016. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rosszul, ha már annyira szorong hogy szellemeket is lát, akkor komolyan baja van. :(
2016. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy paranormális jelenség nem feltétlenül ijedtséget idéz elő. Velem két-három alkalommal történt olyan eddig az életemben, amikor olyasmit láttam, amit nem tudtam megmagyarázni, és visszagondolva utólag sem, számba véve az általunk ismert lehetőségeket.


Az az érdekes, hogy első reakcióm egyik esetben sem a rémület volt, hanem egyfajta elvarázsolt rácsodálkozás, hogy "hát ez meg hogy lehet"? Maga a jelenség sem volt ijesztő, csak erősen "kilógott a képből" - azaz egy szóval megfogalmazva: képtelenség.

2016. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont úgy, mint egy egészségesre.
2016. szept. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen szokványosan, a többiekhez teljes mértékben hasonló módon fhossná össze magát bokáig. Nem volna különbség egy hegemonizált struktúrával rendelkező humánummal szemben, a különbség talán a "tudtam" és az "én megmondtam" -ban lehetne.
2016. szept. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!