Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért látok olyan sokszor...

Miért látok olyan sokszor szellemeket? Mit akarnak tőlem? Esetleg van valamilyen adottságom amiről nem tudok?

Figyelt kérdés
Először is szkeptikusok kíméljenek! Anyukám mesélte hogy mikor kisebb voltam (olyan 2-3 éves) felkiáltottam hogy egy szakállas bácsi ül a sarokban - anyamra persze kisebb szivinfarktus jött...kicsivel kesobb egy velem egyidös 5-7 eves kislanyt lattam parszor a házban majd egy férfiarcot éjszaka - többször is. Kicsit nagyobb voltam mikor építkezések kezdtek folyni a házunktól kb 20-30 méterre. Az ásatáskor egy egész temetőt találtak a helyszínen ami lehet folytatódik a házunk alatt is...azota elköltöztem onnan - nem ez miatt - de még mindig tapasztalok furcsasagokat. Pl hogy valaki figyel érzem a tekintetét magamon..nemrég pedig meghalt eg hozzám nagyon közel álló személy. Láttam őt a temet temetése napján es nem csak képzelődtem. Utána pedig megjelent álmomban - mivel hirtelen halt meg nem tudtam elbucsuzni tole - es almomban elkoszont tolem... Es ezek a történetek szinte csak töredékei az egésznek. Miért lehet ez?

2016. ápr. 26. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Ez így van. Leírtad "szkeptikusok kiméljenek " Akkor milyen választ vársz?

Én nem vagyok szkeptikus.!!! Ezért merem leírni hogy te egy gyenge ideg rendszerű, rossz fantáziával megáldott , unatkozó , depresszióra hajlamos kis tini vagy. Biztos kislány.

Ha egy kicsit is elfoglalnád magad, tanulnál , dolgoznál nem lennének ilyen rém látomásaid. Még ha le pontozol is , nem fog változni ez. Csak ha akarsz változtatni.

2016. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
hali, hat én hiszek neked mert velem és az ismerőseim nagy részével történt már ilyen, méghozzá nem is egyszer. szóval röviden csak azt tudom mondani, h vannak akik látják a szellemeket, esetleg még a halott ismerőseiket is, és vannak akik nem. Am arra nem tudok válaszolni h mit akarnak tőled, mert mindenkit más és más dologgal keresnek fel. érdeklődj és tanulj :D
2016. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Szkeptikus kíméljenek? Nem tudod eltűrni azt a kritikát, ami nem támaszt alá a képzeletbeli világodban? Ez épp olyan, mint amikor a keresztények az ateistákat, vagy a más vallásokhoz tartozó embereket ignorálják, mondván, csak az Ő istenük az igazi, ezt más nem is értheti. Hjaaj, szent tehén. Hogy a kérdésedre válaszoljak : Nem, nincs neked semmilyen adottságod, csupán láttál egy pár filmet, olvastál egy pár történetet, ami megihletett, és mivel az ember természeténél fogva szereti különlegesnek gondolni magát, ezt te kitaláltad magadnak. Természetesen nem tűröd a szkeptikusok véleményét, mert megfosztanak az illúziódtól, miszerint te különleges vagy és képtelen vagy rájönni, hogy egy átlagos, unatkozó, de jó fantáziával megáldott hiszékeny birka vagy.(ne haragudj)
2016. ápr. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem így kezdődött a Paranormal Activity c. film is? A helyedben kezdenék félni :D
2016. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Kedves első és harmadik válaszoló!

Azt mondjátok magatokra,hogy szkeptikusok vagytok. Ez aranyos. De ha azok vagyok mégis mit kerestek az ezotéria világában? :) Jaa,hogy ti nem szkeptikusok hanem egész egyszerűen trollok vagytok akik abban látnak örömet,hogy másokat megbántanak. Ti vagytok a birkák nem pedig a kérdező. Mert titeket nem áldott meg a soros semmilyen képességgel. Ennyi a véleményem rólatok.

Kérdező: Ha tapasztalsz ilyen jelenségeket nem kizárt,hogy médium vagy. Próbálj meg velük kommunikálni.

2016. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

#5 Válaszolónak igaza van. próbálj kommunikálni velük.

nem te idézted őket,viszont még is látod. lehet, hogy tényleg médium vagy!

2016. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ötöskének nincsen igaza, hülyeségeket ír, a hármasnak van igaza.
2016. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Kedves ötödik válaszoló! Én vagyok a harmadik, szeretnék reagálni a válaszodra. Szóval :

"..hogy ti nem szkeptikusok hanem egész egyszerűen trollok vagytok akik abban látnak örömet,hogy másokat megbántanak."

Ha avval, hogy az igazat mondom valakinek, és azzal megbántom, akkor véleményem szerint nem velem van a baj. Ezt egyszerűen úgy hívják hogy őszinteség. Másrészt pedig nem gondolom hogy bele kellene ringatni a kérdezőt a kis álomvilágába, mert hihetetlen kellemetlen dolog tud lenni, amikor egy ember nem tudja megkülönböztetni a valóságot és a fiktív, általa kitalált és általa életrekeltett entitásait.

Egyébként meg a józan, kritikus gondolkodásra vagyunk képesek, ami sokkal hasznosabb képesség, mint árnyakat látni a sötétben.

2016. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kriszti8206 válasza:
58%

Szia!29 eve ezzel elek.Ne halass azokra akik butanak,orultnek,hulyenek neznek,az emberek nagy resze ilyen.

Ez egy kepessseg.En sajnos sokat ,,szenvedek,, ettol.Latom a halottakat es a szellemeket.Bar ne lenne ilyen kepessegem..


Remelem tudtam segiteni..ha van meg kerdes,irj privit.

2016. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen jó dolog több hónapos kérdésekre hülyeségeket válaszolni? Nem, nincs különleges képességed, ahogy senki másnak sem.
2016. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!