Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akinek sikerült a telekinézis?...

Akinek sikerült a telekinézis? Hogy működik?

Figyelt kérdés

(Kedves trollok, ha már nem bírjátok ki akkor legalább vicces legyen! Fölösleges hozzászólásra ne pazarold azt a drága időd!)

Nem az a kérdés, hogy működik-e vagy sem, ugyanis láttam!! Egy olyan embertől aki nem is hisz benne, mókából kipróbáltuk!

Én is próbáltam, de őszintén bevallva, szerintem túl nagy az egóm( nem úgy, hogy beképzelt vagyok, hanem, hogy nem tudok elszakadni a tudatomtól, túlságosan azonosultam a gondolataimmal, vagy nem is tudom, hogy írjam)

Szóval az addig oké, hogy nem szabad gondolni semmire, még a szavakra sem. Nyilván túlbonyolítom mint mindent, de a logikus énem meggátol, ugyanis arra vagyok ráálva, hogy amit az iskolában tanultunk az nem zárhatja ki ennek a létezését. Tehát, ha vannak olyan energiák amiket nem látunk, akkor ott valaminek hatnia kell valamire. Én ha meg akarom magyarázni, akkor arra jutok, hogyha vízben próbálom csinálni, akkor a víz részecskéit próbálom elképzelni, hogy hat rájuk egy külső energialöket, vagy ha a papírral, akkor nyilván kell hozzá a levegő részecske.

A tesóm annyit mondott, hogy olyan mintha kiszállt volna a testéből és eggyé vált a papírral. és úgy forgott. De ha én vagyok a papír, akkor is kell valami ami mozgásba hoz, mint így emberként a kezem meg a lábam. "tudományosan" levezetve: A gondolatommal irányítom mondjuk a lábam, és a lábam a gravitációt is használva, megmozdítja a testem többi részét.. na ezt nem sikerült leírni de hátha....

Szóval a papírnál mondjuk nincs olyan rész, ami esetleg a víz felületi feszültségén tud """"sétálni""""" Illetve a részecskéit úgy irányítani, hogy a papír mozogjon a vízben...

Vagy úgy képzeljem el, mint mondjuk a mágnes és a fém? Csak itt ugye más részecskék hatnak egymásra, olyan alapon mint a mágnes működése? De akkor pedig nem fog sikerülni megofrgatni a papírt sem a vízben sem a levegőben...mert akkor nem papír leszek, hanem a "mágnes".....

Tudom, hogy iszonyú nagy fasság ez a logika amit itt felvezettem, de ebből nem tudok kilépni, hogy részecske szinten akarjam megérteni...hogy mi mire hat. És nyilván ezért nem is működik.

De akinek sikerült az leírja az érzést? ( nem gondolni semmire, eggyé válok a tárggyal...ez a kettő információm van róla, ja és az, hogy működik másnál)


2016. nov. 28. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a csí lökés nem telekinézis.

a két dologban egyetlen dolog közös, a jelenleg nem magyarázható mozgatás.


A telekinézis ma már nem működik a világunkban.

A csível végrehajtott kunsztok viszont igen.

Erre egész harcművészeteket alapítottak. Noha M.o.-n nem fogják sehol se tanítani, nem hogy kezdőknek, de profiknak sem!

2016. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nagyjából tudom, hogy a kettő különbözik, ezért is részleteztem. A fontos szempont, hogy eggyé válik a papírral az illető, tehát kilép a saját egójából.

Valami van az nem kérdés!

Az meg egy másik kérdés, hogyha lökést ad neki, attól is mozoghat, vagy attól mozog, hogy egyesül vele. De iszunyú hálás vagyok, hogy megfogalmaztad normálisan azt ami nekem nem sikerült. :D :D :D

Bár kicsit az az érzésem, hogy ezt tanulni nem lehet. Kb olyan lehet mint a testalkat. Lehet formázgatni, alakítani, nagyon sok energiát belefektetni, de van akinek könnyen sikerül,pár edzés után van aki a felét sem éri el, úgy hogyha az élete reggeltől estig az edzésről szól. ( na most ne menjünk bele a testépítés részleteibe, csak a jelleg miatt írtam)

Vannak olyan emberek akik ezzel a tudással születtek, és ha a városi legendáknak csak a fele igaz, márpedig valami alapnak kell lenni, az már több mint amit a síma halandó egész életes gyakorlás alatt elérhet.

De lehet, hogy azzal kéne foglalkoznom amit te írtál. Az valahogy közelebb áll hozzám, abban sikereim is vannak.

2016. nov. 28. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem így működik. Vannak hatalommal bíró entitások akik beleszületnek egy emberi testbe és ők képesek csak az akaratukkal megtenni dolgokat. Ehhez még a fejüket se kell kiüríteniük. Nem kell tanulniuk vagy gyakorolniuk sem. Csak megy nekik mindenféle trükk és tanulás vagy gyakorlás nélkül. Mint másnak a járás vagy a beszéd. Ők nagyon kevesen vannak.


Mezei ember ilyenekre nem képes (és nem is lesz) hanem csak közvetett fizikai kölcsönhatásokra mint a kezük hőjével vagy enyhe és észrevehetetlen légáramlat keltéssel megmozdítani dolgokat.

2016. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia! én 12 éves vagyok (remélem nem nagy baj hogy nem teljesen olvastam végig amit írtál)Mivel amikor kicsi voltam sikerült párszor a telekinézis nem rég úgy döntöttem újra megpróbálom sikerült is. Hurrá nagyon örülök !!:) A lényeg igazából az hogy koncentrálj a tárgy egy úgmond főbb pontjára mármint képzeld el hogy azt a tárgyat te felveszed és hol fogod meg na arra a pontra koncentrálj semmi másra de ha pl egy papírt akarsz forgatni akkor képzeld el hogy forog és koncentrálj közben arra a pontra :D legalábbis én így csinálom csak az a baj hogy néha annyira koncentrálok hogy elfelejtek levegőt venni :D
2016. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok troll, de kérésedre megpróbálok vicceset, mert nem tudom a választ. Pál látni is tud, többek között. Szóval Teleki lát is. Haha.
2017. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!