Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telekinézissel kapcsolatos...

Andris*** kérdése:

Telekinézissel kapcsolatos kérdés lenne. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves srác vagyok aki tegnap fedezte fel a telekinézist az internet segítségével :D Eddig nem hittem a dologban, de most már igen, létezik. Eddig nem sok mindent tapasztaltam ezzel kapcsolatban, de hiszek benne és folytatom tovább. Légyszi írjátok le a ti tapasztalaitokat ezzel kapcsolatban.


ui: szkeptikusok kíméljenek...



2016. júl. 28. 11:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
Mikulás bácsiban is hiszel még?
2016. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Majd kinövö, ne aggódj. Direkt írok, na ezt neked ezoskám!
2016. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A d betű lemaradt. :P
2016. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Ozmium42 ***** válasza:
53%

Üdv!


Több évtizedes tapasztalatom és több évezredes történelmi leírás szerint nem létezik, soha senki nem volt képes rá, és fizikai megvalósíthatósága sincs.


Ez az egyetlen ismert kivétel:


[link]

2016. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy valaki nem hisz benne megértem, ezzel nincs semmi baj én sem hiszek sok mindenben amiben más igen.. de, hogy ha titeken nem érdekel ez az egész akkor légyszéves ne irogassatok hülyeségeket :D nézzetek utána inkább ÉN hiszek benne és már nagyából megy is. Mások tapasztalaitat szeretném olvasni itt, köszi további szép napot!
2016. júl. 28. 21:45
 6/27 A kérdező kommentje:
Ha majd sikerül rögzítenem megpróbálom majd elköldeni nektek,(viccen kívül :D :P)
2016. júl. 28. 21:46
 7/27 anonim ***** válasza:

"nézzetek utána inkább ÉN hiszek benne és már nagyából megy is."


Na, ez már komoly állítás. Esetleg tudnád reprodukálni mások előtt is? Mert ne érts félre, én nem azt szeretném, hogy te ne legyél képes a telekinézisre. Ha képes lennél rá, akkor azon kívül, hogy tudományos díjak tömkelegét kapnád és jó életed lenne, rengeteget segíthetnél a tudománynak és a világnak is. Na persze ezt csak akkor, ha nem csak képzelődsz, vagy szélhámoskodsz.

2016. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem vagyok szélhámos, arra a szintre még nem jutottam el, hogy megmutassam bárkinek is, ha majd egyszer eljutok oda te leszel az első akinek lekamerázom és elküldöm. De ez az egész nem abból áll, hogy én 1-2 nap alatt majd dolgokat fogok emelgetni, amit eddig én tapasztaltam az egy nagyon furcsa érzés, jó érzés, az agy olyan mint egy izom azt is fejleszteni kell, szerintem te is próbáld ki, ha van rá elég időd akkor eredményeket fogsz elérni hidd el nekem. Köszi, hogy írtál

2016. júl. 28. 22:45
 9/27 Ozmium42 ***** válasza:

"Értem én,hogy valaki nem hisz benne".


Elsiklottál azon állításom felett, hogy tudományosan is megvalósíthatatlan. Fizikai törvényeket sértene, ha létezne, illetve azzal, hogy léteznek ezek a törvények, kizárnak dolgokat. Ez van. Ez nem hit kérdése. Hited neked van, mert bár minden cáfol, mégis makacsul ragaszkodsz valami hülyeséghez.


"az agy olyan mint egy izom"


Pont olyan, csak teljesen más. A telekinézis nem egy furcsa érzés, hanem tárgyak mozgatása. Te azt írtad, nagyjából megy ez. Most akkor mi megy nagyjából? A furcsa érzés, vagy az agyra gyúrás? Miket hordsz itt össze?

2016. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hiszek benne és kész, de össze vagyok zavarodva, valaki azt írja hülyeség valaki azt,hogy nem és csináljam. Értem én, hogy fizika meg minden de természetfeletti meg létezik, van rá bizonyíték. Ez akkor miért is ne sikerülhetne?
2016. júl. 28. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!