Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Menjek pszicholóhushoz? Már...

Menjek pszicholóhushoz? Már nagyon félek

Figyelt kérdés

Kisgyerek korom óta mindig látok "lényeket"

Pl.: volt, hogy egy fej az enyémmel szemben volt és elkezdett felém jönni, és átment az enyémen és abban a pillanatban lebénultam , nem kaptam levegőt , beszélni sem tudtam, csak dadogtam .. volt hogy kinéztem a szoba ajtómon és egy kisfiú állt ott kötött pulcsiban , maci gatyában és nekem integetett. És a leggyakoribb hogy csak ott áll egy fekete árny és néz, néha elmozdul.. ezért minden éjszaka nyakig takarózok,,hogy ne lásson" , még nyáron is.. volt hogy sírtam ez miatt hogy megint este van.. most viszont kértem egy emeletes ágyat, így nem látok az ajtóra. De így is látok ilyen dolgokat csak most mellettem , az ágyamban. Vagy lent a földön ahogy fel néz rám.. vagy a kezét az ágyam szélén mintha próbálna felmászni


Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett, próbáltam a lényeget leírni


Szóval menjek pszicholóhushoz vagy majd elmúlik ? (Ez már sok éve van így)


2016. dec. 15. 17:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
skrizofén vagy
2016. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
33%
Utolsó! Te meg bunkó. Gondolom nincs gyereked. Nezz utana mit jelent a skizofrén...
2016. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

Hát egyrészt szüleidnek igaza volt, de gondolom te is rájöttél, hogy nem igazi.


Úgyhogy nyugodtan hozzányúlhatsz ha legközelebb látod, kíváncsian várom, mit tapasztalsz.

2016. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
0%
Velem is volt ilyen, kisebb koromban. Fehér árnyakat láttam, egyszer polipot is. :) Jött felém. Azt meg is érintettem, átment rajta a kezem. De elmúlt.
2016. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
54%
Ilyenek bizony vannak... Ezt a démonok művelik az emberekkel.
2016. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%
ne skizofrénezz te csökött agyú! Légy tisztában a dolgokkal...édes anyám sajnos ebben a betegségben szenved-...- remelem te is SKIZOFRÉN leszel... gyökér
2016. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
nyomorult senkit nem erdekel anyad, egyebkent kerdezo tenyleg skrizofen vagy, szted miert csak te latod ezeket mas meg nem??? szolj szuleidnek surgosen vigyenek orvoshoz segitenek es jobban leszel nem kell tobbe rettegesben elned, hallgas ram!!!
2016. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
figyelj nézd a jó oldalát legalább nem bántanak :) amúgy miért nem probálod lefotozni?
2016. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%
Seth könyve.pdf nagyon sokat megèrtesz ha elolvasod
2016. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%
15/19 te ne is írj mert hihetetlenül tudatlan vagy.
2016. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!