Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek a saját házunkban/...

Félek a saját házunkban/ szobámban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt kezdődött, hogy éjjel felkeltem arra, hogy nem kapok levegőt és rettegtem éjjel felkelni (nem tudom megmagyarázni miért).Ez csak egyre rosszabb és rosszabb lett,rémálmaim voltak és ha sokat voltam a szobámban elment az életkedvem, mindent borúsan láttam. Szeretem a fényt, de a szobában nem bírom elviselni, mindig le van húzva a redőny.

Pár hónapja apu gyerekkori barátja meglátogatott minket, Ő valami sámán szerűség.Megtisztította a házat kívülröl, majd bejött, és nyíl egyenesen felment a lépcsőn, fel a szobámba és azt mondta itt érez valakit, aki lehet már több 100 éve itt van, nem biztos, hogy a házban élt. De ő most megtisztítja, ha megengedem. Hát megengedtem, de azóta sokkal rosszabb, már nem is birok ott lenni, átköltöztem a húgom szobájába, fél óránál többet nem bírok ott lenni. Meg lehet fagyni a szobában.

De mostanában folyton azt hallom, hogy nyílik a bejárati ajtó, illetve fura hangokat hallok mintha valaki jönne fel a lépcsőn. Ha elméletileg megtisztították a házat akkor miért van még mindig ez?

Nem csak én hallom a dühögést,tehát nem őrültem meg.



2016. dec. 22. 13:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj orvoshoz. A pszichiáter csodákra képes, ha már a sámán semmire se jó....
2016. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
En is beképzelem, anyum is, a bátyám is (külföldön él az ünnepekre jöttek haza), sógornőm is a szomszéd hölgy is, nagyiék ,barátnőim és mindenki más is aki tapasztalta? 30-40 embertől beszélünk nagycsoportos terápia lesz :)
2016. dec. 22. 14:45
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tolj egy privátot , találunk megoldást
2016. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Valahonnan szerezz kèrlek egy nagyon aprólèkos tèrkèpet amin szèlessèg ès hosszúság jelölve van (aprólèkosan). Addig nem megválaszolható a valódi kèrdèsed. Konkrètan a hálatok koordinátáit kène kiderítened.
2016. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
*z
2016. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ès a meridiánokat figyelembe kell venni. Ha ott van egy kereszteződès akkor semmin sem kell meglepődni.
2016. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban kereszteződèsben laktok akkor te nagyon szerencsès vagy.
2016. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Kereszteződés???
2016. dec. 22. 20:36
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kettő meridián vonal találkozási pontja energiacsomó (kereszteződès)
2016. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mennyi a vagyonod? Van végrendeleted? Mennyire szeretnek?
2016. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!