Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek a saját házunkban/...

Félek a saját házunkban/ szobámban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt kezdődött, hogy éjjel felkeltem arra, hogy nem kapok levegőt és rettegtem éjjel felkelni (nem tudom megmagyarázni miért).Ez csak egyre rosszabb és rosszabb lett,rémálmaim voltak és ha sokat voltam a szobámban elment az életkedvem, mindent borúsan láttam. Szeretem a fényt, de a szobában nem bírom elviselni, mindig le van húzva a redőny.

Pár hónapja apu gyerekkori barátja meglátogatott minket, Ő valami sámán szerűség.Megtisztította a házat kívülröl, majd bejött, és nyíl egyenesen felment a lépcsőn, fel a szobámba és azt mondta itt érez valakit, aki lehet már több 100 éve itt van, nem biztos, hogy a házban élt. De ő most megtisztítja, ha megengedem. Hát megengedtem, de azóta sokkal rosszabb, már nem is birok ott lenni, átköltöztem a húgom szobájába, fél óránál többet nem bírok ott lenni. Meg lehet fagyni a szobában.

De mostanában folyton azt hallom, hogy nyílik a bejárati ajtó, illetve fura hangokat hallok mintha valaki jönne fel a lépcsőn. Ha elméletileg megtisztították a házat akkor miért van még mindig ez?

Nem csak én hallom a dühögést,tehát nem őrültem meg.



2016. dec. 22. 13:13
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
69%

Csak beképzeled az egészet magadnak,és sajnos szinte egy egész iparág épült erre.

Az én párom is betojós, mindig lát hall vagy érez valamit én meg sosem.

Példa villanyoltás után este.

Kinyílt a szekrény jajjaj:Régi a szekrény és el van vetemedve az ajtó.

Mi ez a pattogás jajjaj:A tv az mert meleg a műanyag ki van tágulva,és mikor kikapcsolod hűl vissza és pattog.

Mi ez a kopogás jajjaj:Be tévedt egy katicabogár vagy egy lepke,és neki ütközik az álmennyezetnek.

De azt bírom a legjobban mikor ilyeneket mondanak hogy megülte a szellem,meg hogy nem engedte el,tudjátok van az az érzés mikor félálomban vagytok és azt veszitek észre hogy meg sem bírtok mozdulni.

Na ez is csak egy biztonsági funkció a testedben,miikor alszol megfeszülnek a vázizmaid,pont azért hogy ne tudj kárt tenni magadban alvás közben.

Minden dolog fejben dől el és mindenre van logikus magyarázat.

Én hiszem ha látom életszemléletű ember vagyok,és jééé sosem látok semmi olyat ami miatt sámán bácsikat kell hoznom a házba.

2017. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%

Utsó, de ne felejtsd el, hogy te férfi vagy. A férfiak jobban szeretnek észérvekkel, racionálisan gondolkodni, míg a nők inkább az érzéseikre, megérzéseikre hallgatnak.

A logikájuk is fordított. Felcserélik az okot az okozattal. Ha találkoznak valakivel, akinek a hatására megváltozik valami az életükben, ők ezt úgy fogják, hogy azért kellett találkozniuk, hogy megváltozzon az életük. Mi pasik ezt úgy látjuk, hogy azért változott meg az életük, mert találkoztak az illetővel.

De azért mi még szeretjük őket... :-))

2017. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Akár csak a páromat hallanám,ős mindig ezt mondja hogy jó de én lány vagyok :D
2017. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%
Sem a rocionális gondolkodás sem az intuitív, nem több a másiknál. Ezen vitázni, főleg iskolában szerzett infók alapján, elèg gyerekes dolog.
2017. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják lidércnyomás :D
2017. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2021. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
valószínűséggel elkapta egy démon és kampó
2022. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!