Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért van hogy a saját házunkb...

Miért van hogy a saját házunkban ahol még nem lakunk ott mindig takaritok anyukáméknál meg nem megy csak ritkán?

Figyelt kérdés
mostmég itt lakunk náluk!jó it lakni semmi bajom sincsen szép nagyházuk van de semmi kedvem porszivózni meg ilyeneke. nálunk meg mostkészül mindig csinálom ablakot pucolok meg minden fölösleges dolgot kertet csinálom egész nap!!!!Normális hogy abban a szobában ahol mi alszunk most azt sem kedvel takaritom?
2009. márc. 23. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Erzed, hogy az uj haz a tied, te fogod vezetni a haztartast (ha jol ertelmezem). En is igy voltam ezzel. Otthon nagyon kellett noszogatni, hogy ugyan porszivozzak mar ki, de mikor Pestre kerultem alberletbe, igazi haziasszony valt belolem, elvezettel csinaltam a takaritast, fozest, mosast.
2009. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen sokan átesünk , én is így voltam . Most meg már anyuéknál is zavar a kosz meg a rendetlenség , ha hamarabb megyünk vasárnapi ebédre akkor nem bírom megállni , hogy ne segítsek valamit . Ha ott vagyunk és valami házimunkát csinál abba is bekapcsolódom , a nővérem otthon lakik még anyuékkal , ő meg nem fogna egy ruhát , hogy betegye a szekrénybe , vagy felporszívózna ...
2009. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:)megnyugodtam! Már kicsit tartottam attol hogy nehogy a saját házamban mikor odaköltözünk milesz ha ottsem takaritok örömmel?mert persez takaritani takaritok meg minden de nem örömmel!!!!!ritka mikor anyuéknál örömmel takaritok!!!!De zavar a kosz nálunk is csak takaritani mégsincs kedvem!!!!!!de persze megfözök elmosogatok persze énmosok meg minden csak mégsem nagy örömmel mindig arra gondolok hogy milyen jolenne már saját konyhámban csinálni mind ezt!
2009. márc. 23. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. A fészekrakási ösztön a szülők házában nemigen aktiválódik, csak a saját otthonodban.
2009. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. márc. 23. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!