Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha egy halott ember szelleme...

Ha egy halott ember szelleme beleköltözik valakibe, az az ember megváltozhat? Beleköltözött a lelke annak aki meghalt?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nagyon megváltozott.Lehetetlennek tartom hogy pár nap alatt csak úgy kicserélődjön az ember személyisége és azóta is változik (jó irányba szerencsére).Teljesen megváltozott mindenben.Az ízlése mindenben,hobbik,személyisége és nagyon hasonlít valakire aki akkor halt meg...Én ismerem mindkettőjüket,az említett személy aki megváltozott pedig sosem találkozott azzal aki meghalt,senki sem beszélt róla neki csak fotón látta őt de ennyi.Kérem aki nem nem hisz ilyesmiben,kitalációnak tartja lépjen is tovább.Olyanok véleménye érdekel akik hisznek ilyesmiben vagy foglalkoznak ilyennel

2016. dec. 29. 05:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! érdekes,hogy ezt írod ,én kb.2-3 hónapja gondolkodom ugyanezen.De szerintem ez nem fórumtéma.A túlvilági lelkek nem szeretik az internetet!
2016. dec. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha pozitív irányba változott meg, akkor lehet hogy lélek csere történt. Egy angyal szállt a testébe. (Olvass utánna, Google a barátod - lélek csere)
2016. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
igen, ilyen nem létezik.
2016. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mostanában olvasgatok erről, nem tartom túl reálisnak, de ki tudja... tényleg vannak ilyen esetek, amiről írsz. Általában azt mondják, hogy nem pozitív szokott lenni a változás, hiszen az itt ragadt entitások vagy nem fogják fel, hogy mi történik, vagy tetteik miatt nem mernek továbblépni, és maga az energiából való táplálkozás (=élősködés) sem pozitív hatású.
2016. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Én amondó vagyok, ha beköltözött fizessen lakbért.
2016. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

egyes válaszoló vagyok!

" Mostanában olvasgatok erről, nem tartom túl reálisnak, de ki tudja... tényleg vannak ilyen esetek, amiről írsz. Általában azt mondják, hogy nem pozitív szokott lenni a változás, hiszen az itt ragadt entitások vagy nem fogják fel, hogy mi történik, vagy tetteik miatt nem mernek továbblépni, és maga az energiából való táplálkozás (=élősködés) sem pozitív hatású."

pont hogy inkább óriási erőt és képességeket ad ez !a szellemi energiák másak mint a nehéz anyagi szinten lévők

2016. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#2.vagyok


Kedves #4.kommentelő, már hogy lehetne újjá születés, mikor pár nap alatt változott meg az ember. Az újjá születés az, amikor egy ember meghal, majd egy kis idő mulva egy másik testben megszületik a lélek.

A kérdező ismerősének esetében pedig lélek csere történhetett. Olvastam az ilyen dolgokról. Megint csak azt mondom, hogy Google a barátod...

2016. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utána néztem Googlen de alig találni normális információt,vagy olyat ami tényleg segítene.De az is lehet hogy én vagyok béna.Ha valaki ért ehhez írjon privit kérem hogy mi ez,hogy működik és ha kell én is írok a két személyről meg hogy mi történt ha az segít
2016. dec. 29. 17:45
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Olvasd el ezt a cikket! 😊

2016. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Komplett csere nem lehetsèges, a lèlek fizikai formája a test. Ha egy másik lèlek költözne bele, kilökődne, az eredeti, de a test is változásnak indulna, felvennè az új lèleknek megfelelő fizikai formát. Na már most, ez fizikai halálhoz vezet. A kettő lèlek viszont összeforhat, ami azt jelenti, hogy mindkettőjük tulajdonságaiból lenne egy. De ez csak elmèleti síkon bizonyítható, gyakorlatilag nem.
2016. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!