Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha egy halott ember szelleme...

Ha egy halott ember szelleme beleköltözik valakibe, az az ember megváltozhat? Beleköltözött a lelke annak aki meghalt?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nagyon megváltozott.Lehetetlennek tartom hogy pár nap alatt csak úgy kicserélődjön az ember személyisége és azóta is változik (jó irányba szerencsére).Teljesen megváltozott mindenben.Az ízlése mindenben,hobbik,személyisége és nagyon hasonlít valakire aki akkor halt meg...Én ismerem mindkettőjüket,az említett személy aki megváltozott pedig sosem találkozott azzal aki meghalt,senki sem beszélt róla neki csak fotón látta őt de ennyi.Kérem aki nem nem hisz ilyesmiben,kitalációnak tartja lépjen is tovább.Olyanok véleménye érdekel akik hisznek ilyesmiben vagy foglalkoznak ilyennel

2016. dec. 29. 05:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A lélekvándorlás - valamilyen szinten - létezik.


De ez nem jelenthet mást szerintem, mint átlag feletti spirituális fogékonyságot egy embernél.


Nevezhetjük karizmának, talentumnak, tehetségnek, stb. stb.

2016. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jelentősen megváltozhat!

Hol az egyik lélek irányítja testét/gondolatait, hol a másik.

Idegen nyelven skizofréniának nevezik, ami előbújt a látensségből.

2016. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
dubitus te mindenhez értesz? mert én nem lennék ebben ennyire biztos
2017. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kösz,de nem skizofrén...Teljesen rendben van szellemileg,lelkileg minden értelemben.

Egy minimális maradt a régi énjéből,de nagyon sok mindent mondjuk úgy hogy úgy csinál,mondd mint anno aki meghalt.Nagyon sok mindenben egyeznek,pedig sosem találkoztak csak fotón látták egymást párszor de ennyi.A mai napig nem értem az egészet,hogy honnan tudja hogy lakott aki meghalt,hogy milyen helyen,a szomszédjait,a kutyáját,szóval olyan dolgokat mondd,tud és csinál amiket maximum csak ő tudhatott.Ezért kezdtem gondolkodni a lélekvándorláson vagy lélek cserén,de hallottam már besétáló szellemről.Fogalmam nincs mi lehet és nagyon erdekel mindenkit a közelében hogy mi lehet ez az egész.Valaki ha tud erről bővebben információkat adni írjon privátban kérem!

2017. jan. 1. 04:47
 15/16 anonim ***** válasza:

#13 [noname]

Sajnos nem! - de nem is feltétele a komment írásának, hogy hozzáértő legyen az illető, elég, ha van véleménye.

Viszont gondolkodni szeretek - és állítólag tudok.

.

Ha az elhúnyt lelke beköltözhetne egy élőbe a született mellé, bukna az Okkult Tanok reinkarnációról szóló része!

.

A lélek maga az EGO, tehát a befogadó két ÉN-nel rendelkezne, ami maga a skizofrénia.

A Tan szerint a reinkarnáció feladata a lélek fejlődésének segítése. Amikor tehát két lélek lenne ugyanazon testben, nem segíthetnék egymást, hiszen amikor az egyik tapasztalatot szerez, a másik szinte kikapcsolt. Wgyütt nem fejlődhetnek, mert az az jelentené: mindkettő egyszerre irányítja a testet. Ez pedig a logika és ezzel minden tanítás ellen szól.

2017. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

így már értem dubitus,értelmes embernek tűnsz

de nem tudok mit kezdeni az információval sajnos

2017. jan. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!