Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerinted léteznek szellemek?...

Szerinted léteznek szellemek? MIÉRT? Indokokat, érveket is kérek!

Figyelt kérdés
Volt már valamilyen élményed/kapcsolatod velük?
2010. máj. 4. 15:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
33%

1. Nem

2. Szerintem ez az egész a vallás idiótasága.Pedofil papok tanítanak angyalokról,démonokról,szellemről stb...

Középkorba ezt szépen bekajálták, de hogy most a 21. századba is létezik ennyi birka az a röhej.Szóval ha nem lenne vallás akkor nem lenne aki hazugságokkal tömné az emberek fejét, akik annyira behülyülnek hogy elhiszik hogy ők szellemet láttak.

3.Olyan dologgal ami nem létezik nem lesz kapcsolatom.

2010. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
75%

Nem, azért mert egyszerűen ilyen nincs. Nekem aztám mutathatnak bámilyen filmet (Paranormal activity) vagy bármilyen "szellimidézős" videót.Addig nemhiszek benne, amég saját szememmel nem látom.És mivel nemláttam még...

15L

2010. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Kankalin válasza:
100%

Igen.

A miértet én nem tudom, de állítólag "elintézettlen" dolgok miatt maradnak, vagy mert itt tartjuk őket. Indokokról, érvekről talán őket kellene meginterjúvolnod. :)

Mamám halála után sok furcsaság történt, mai napig előfordulnak megmagyarázhatatlan történések.

Volt, hogy arra ébredtem, hogy kopognak a dohányzó asztalon.

Volt, hogy a fürdőszoba polcáról /2 sorba vannak rakva a dolgok/ a hátsó sorból csak az én dolgaim potyogtak a mosdóba.

Az akkori párom már napok óta nálunk volt, mikor jött letette a táskáját a fotelba és ott is maradt ugye a táska napokig, mígnem egy szóváltás alkalmával "magától" leesett a földre. Nála volt, hogy mikor kimentem tusolni elment az áram a szobában és akkor jött vissza mikor én benyitottam. Hát csak ült lefehérdve... Azt hiszem nem szerette a mama...

Minap beszélgettünk a férjemmel, miközben bekapcsolt a cd lejátszó és elindult a benne lévő lemez utolsó száma.

Sok, sok dolog történik...

2010. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
97%
Mióta tapasztaltam személyesen én is hiszek benne. Viszont azóta nem félek a jelenségtől, egyszerűen tudomásul veszem, hogy vannak.
2010. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
77%
Szellemek csak azoknak léteznek, akik hisznek bennük.
2010. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%
Én tudom, hogy léteznek, mert már láttam szellemet. (Nem kell elhinni, de azért beszólni sem, én így gondolom, ebben hiszek) (: 15/L
2010. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

utolsó:

hol láttad? mi történt?

2010. máj. 4. 16:32
 8/50 anonim ***** válasza:
73%

Első, nem tudom hogy jön ide a vallás, elnézted a kategóriát :S

Egyébként meg nem csak a Római katolikus egyház létezik, és róm.-kat. papok :O


Kérdésre a válasz: Nem.

2010. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer este indultam haza nagymamáméktól; a mamám is elkísért. Ahogy kimentünk a kapun (jobbra van egy nádas, egy árokkal) ott a nádasban megláttam egy öreg nőt, ahogy éppen lehajol valamiért. Egyből az jutott eszembe, hogy szellem, meg is akartam kérdezni mamámat, hogy ki az, de aztán mondtam, hogy áh, ez hülyeség... Aztán ahogy egyre közelebb értünk, a nő rámnézett, és eltűnt... Nagyon érdekes volt, sajnálom, hogy nem kérdeztem meg mamámat, mert akkor gondolom, ha ő nem látta, akkor tényleg szellem volt. (: 16.27-es voltam
2010. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszek benne. Velem is történnek furcsaságok. 6 milliószor megnézek valamit a fiókomba, mert nem találom, már kirámoltam az egészet és visszapakoltam, mire anyám bejön a szobába és símán előhúzza ugyanabból a fiókból.

Volt már, hogy feküdtem az ágyban, nővéremmel egy szobában voltunk, hajnal volt, és láttunk egy alakot az udvaron, és fütyürészett, de valami iszonyat ijesztő hangon. Megkérdeztük apuékat, jártak e odakinn hajnalban, azt mondták nem. Meg hasonló dolgok. Mégsem gondoltam soha arra, hogy vmi szellem lehet a dologban. Mindennek van magyarázata. Sokszor leteszünk valamit vhova, és egy fél óra mulva esik onnan le. Van ilyen. De nem szellemek csinálják. Egyszerű fizika. Nincsenek szellemek. Még soha senki nem tudta bebizonyítani létezésüket. Az ilyen fotók és filmek valamilyen oknál fogva mindig homályosak. Na vajon mért?:D

Én is láttam a 6. elemet.:D

2010. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!