Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet e elhunyt szerettünkkel...

Lehet e elhunyt szerettünkkel kommunikálni pénzéhes szélhámosok " segítsége" nélkül? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

#médium #szellemvilág #beszélgetés elhunyt szerettünkkel
2017. febr. 10. 19:12
1 2 3
 11/24 kissg23 ***** válasza:
27%
Pénzéhes szélhámosok segítsége nélkül csak abban az esetben lehet, ha találsz egy nem pénzéhes szélhámost. Szélhámos nélkül pedig nem lehet, mert aki meghalt, az nem kommunikál. (Gondolj csak bele, már réges-rég oszlanak az agysejtjei. Hogyan kommunikálhatna veled? Az ilyen "szellemvilág"-maszlagot és a testtől különváló tudatot pedig ne vedd be, az mind a szélhámosok terméke. Az emberi kommunikáció a gondolkodásnak egy része, ahhoz pedig egy működő agy kell. Ha ez halott, nincs kommunikáció.)
2017. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
A paptól kérdezd meg hogy lehet e. Asszem volt valami trükk a bibliában csak nem emlékszem mi, de a pap biztos tudja.
2017. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
11/12 Én hiszek az emberi lélek, vagy másképpen az emberi szellem továbélésében, tehát felesleges ateista, materialista szövegekkel győzködnöd. Ha nem hiszel a leírtakban akkor talán máshol oszd meg a véleményedet. Köszönöm.
2017. febr. 12. 10:17
 14/24 A kérdező kommentje:
Utóbbi kissg23-nak szólt.
2017. febr. 12. 10:19
 15/24 anonim ***** válasza:

Van egy Youtube videós.

A neve Firaizmus. Nézz be hozzá.

Ő kifejezetten az ilyen paranormalis jelenséggekkel és ehhez kapcsolódó témákkal foglalkozik.

Szellemidézés, démondidézés, ilyenek.

Elmondja mire számíthatsz, hogy mi a hátránya stb.

Remélem segítettem. :)

Annyit írj be a youtube-ba, hogy Firaizmus szellemidézés és kiadja. :)

2017. febr. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
ma 03:21 Nem akarok démonidézéssel foglalkozni. Azok a videók arról szolnak.
2017. febr. 14. 08:48
 17/24 anonim ***** válasza:
Démon/szellem idézést csak "tapasztalt ember" tásaságában csinálj!
2017. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
03-04 19:59 Szerintem nagyon félreértettél valamit. Démonidézést semmilyen formában Nem csinálok sem tapasztalt, sem tapasztalatlan emberek társaságában. Semmilyen módon. Ez a dolog Nem érdekel.
2017. márc. 7. 18:47
 19/24 Badattitude ***** válasza:

Kedves Kérdező ! Először is, részvétem ! Nekem is, mint másoknak is, van veszteségem. Két szempont van . Először is,el kell tudnod engedni a szerettedet. Ez nem a feledést jelenti, hanem az elfogadást feltételezi. Persze, én is szeretném átölelni Édesanyámat. Csak még egyszer. Hallani, ahogy kacag. De el kellett engednem, mert eljött az ideje. Ettől még bennem él. Eleve a vére vagyok. A " de kár, hogy nincs itt " gondolatokat a " ha itt lenne, most nagyon örülne " gondolatokra. A ragaszkodás természetes. De ez szóljon róluk. Nem örülnének, ha boldogtalannak látnának. Sokkal inkább ennek ellenkezőjének. Nem igaz ?


Másik szempont. Ha valaki, akkor csak Te tudsz kommunikálni a szeretteiddel. Már csak a kötődés miatt is. A testelhagyás élményében számos beszámoló szól arról, hogy elhunyt szerettükkel találkoztak, és beszélgettek. Régebben kinevettem ezt. Viszont olvastam , erről elgondolkodtató kísérleteket . A legmeghökkentőbb az volt, amikor egy híres amerikai kutató- A nevére nem emlékszem - a mars űrszonda előtt " látogatott el " oda így. Az űrszonda megérkezése előtt pontos és tudományosan megalapozott is volt. Az űrszondák rendre alátámasztották a leg meghökkentőbb állításait is. Kíváncsi és nyitott emberként ki akartam próbálni. Egy orosz illető " A Fázis " kiskönyvét töltöttem le, és igyekeztem kipróbálni. Pár nap után egy nagyon éles, élethű álmom volt. Az akkori párom közlekedőjében álltam. Hallottam a párom hangját a fürdőszobából : " Leteszem, mert még tusolni is akarok. " Majd a zuhany hangját is hallottam. Céltalanul bementem az étkezőjébe, ahol a fali óra pont éjfélt mutatott. Majd szertefoszlott az egész. Másnap emlékeztem erre a furcsa álomra, de hülyeségnek gondoltam, hiszen a párom nem lehetett otthon, éjszakás volt. És különben is...Reggel, ahogyan beszéltem a párommal, mondta, hogy nem ment be dolgozni, mert rásóztak két nap szabadságot. A barátnőjével csevegtek éjfélig , telefonon. És önkéntelenül hozzá toldottam, hogy " És utána zuhanyoztál..". Nem beszéltem az álomszerű élményemről neki, de eltelt 2 másodperc, mire visszakérdezett, hogy igen, de honnan tudom ? Ettől én nagyon megrökönyödtem, és sosem próbálkoztam ezzel.


Bárhogyan is, ha kommunikálni vágysz elhunyt szeretteiddel, a testelhagyásban jártas személyek szerint ez az egyetlen módja. Ebben a témában is sok az önjelölt bölcs, de az orosz módszere velem, a szkeptikus kísérletezőn valamilyen formában működött. Bármi is volt, nem tudok rá ésszerű magyarázatot. Mint írtam, " A fázis " a címe a kiskönyvnek. Szabadon letölthető.

2017. márc. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
03-21 01:34. Köszönöm. Végre egy értelmes írás.
2017. márc. 24. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!