Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet e elhunyt szerettünkkel...

Lehet e elhunyt szerettünkkel kommunikálni pénzéhes szélhámosok " segítsége" nélkül? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

#médium #szellemvilág #beszélgetés elhunyt szerettünkkel
2017. febr. 10. 19:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet.

Olyat keress aki örül, jót tehet, avagy istenkövetőket.

Ha én segítek, eszembe se jut pénz s furcsállom mikor ajánlanak, vagy kérdezik, mennyibe fáj adott szolgáltatásom.


E témában szerintem tudnék segíteni. Írj rám és meglátjuk.

2017. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
A jövőben kíméljenek meg privát üzeneteket küldő Önjelölt " segítők". Egyenesen feltettem itt egy kérdést. Ha valaki megtisztel azzal, hogy ide leírja a Személyes Tapasztalatait, azt köszönettel veszem. Azonban csak nyilvánosan. Privátban senkinek nem válaszolok. Nincs szükségem Önjelölt " segítőkre".
2017. márc. 29. 15:22
 23/24 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam, s lébyeget leírtam, így fura, nem írtál, s még is frissítetted kérdést.

Nem mondtam, de van amikor várják, segítséget kérj s beszélhess akivel kell, van amikor sose fogják engedni senkinek sem, segítsenek egy nem élővel beszélni.

Ezt ki kell deríteni. Ha frissítés szinten akarod kideríteni, írj rám s megadom barátom elérhetőségét, aki 1 másodperc alatt vagy egyből segíthet, vagy kideríti fentről, nem beszélhetsz, mást kell tegyél..., vagy ki tudja.


Ha tudni vágyod, tegyél érte.

2017. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Annyira imadom, hogy sok szkeptikus allandoan azt irja, hogy meghalt, akkor nincs tobbe. b.zmeg! A halal nem egy rossz dolog, a halal egy uj kezdete, a foldi elet csak egy allapot te sikf..zu gy.ker.

A foldi elet csak egy tanitas, egy iskola. Azert letezunk, hogy feladatainkat teljesitsuk.

A keresztenysegnek ne higyjetek az csak egy zsido vallas.


Szoval, ha meghalt a szeretted, legfokepp ami a legegyszerubb egy foldi halando szamara, az a lelekbeszed, beszelj hozza kerdezz tole, ugy beszelj hozza, mintha meg elne.

Nekem almomban kuldott valaszt es zeneben. Sok sikert.

2017. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!