Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Arcüreggyulladásnak milyen...

Arcüreggyulladásnak milyen lelki okai lehetnek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 14:13
 1/8 gebasz1 válasza:
Lelki? Nyilván egy magába roskadt ember hamarabb lesz beteg. Bár nem tudom hogy ez tudományosan bizonyított e.
2017. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moon_Walker ***** válasza:

bár az előttem szólónak is igaza lehet én úgy tudom, hogy a baktériumokkal történt méltatlan bánásmód a korábbi életeid során adott ilyen karmát neked!


Próbálj egy kicsit pozitívabban viszonyulni a bélbaktériumaidhoz!

2017. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A depresszió, stressz ronthatja az immunrendszer működését és ezáltal könnyebben betegedhetsz le. De baci vagy vírus nélkül nem gondolnám hogy csak azért mert valami lelki gondod van arcüreg gyulladásod lehetne.
2017. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Honnan tudod,hogy arcüreggyulladás? Azt is a piócás mondta? Baktériumok okozzák,ami ugye egy élő szervezet. Na stressz nem tud reprodukálni ilyet.
2017. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lelki okoknak semmi köze ahhoz hogy milyen betegséged lesz legfeljebb annyi hogy hamarabb leszel beteg vagy nehezebben gyógyulsz.
2017. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yingtáó válasza:
2017. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ott a pont, köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 3. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!