Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi okozhatja ezt a lelki...

Mi okozhatja ezt a lelki szorongást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye aki tegnap nem tudott kimenni a temetőbe a szeretteikhez,hogy lerója tiszteletét,az ma kimegy. Én tegnap is voltam,de akkor nem volt semmi furcsaság. Ma amikor kimentem,már akkor éreztem valami félelmet,de pontosan nem tudom leírni,hogy milyen. Utána olyan érzés fogott el,mintha bántott volna valaki és utána mintha én bántottam volna valakit,de senkit. Volt kint egy bolond cigány asszony,aki mindig kéreget,átkoz,és sokan mondják róla,hogy bolond és zsivány. Ő rajta nevettem kicsit,mert ugye beszél a sírokhoz és furcsa mozdulatokat csinált. Utána meg mint a villám,úgy lopkodta a virágokat,azt is kinevettem,de nem bántottam meg,nem szóltam neki,hogy fejezze be,mert bánja amit csinál,és ha úgy van pénze,akkor megjegyzi,hogy kinek sírjáról szedte le,és utána hoz neki virágot. Amikor megjöttünk,akkor is próbáltam ezt elfojtani,de a fürdőszobában folyton a tükörre figyeltem,persze félve. Amikor kijöttem onnan,akkor is a hideg rázott ki. Azóta is szorongok,félek. A nővérem is úgy futott be hozzánk (egy udvarban lakunk),hogy fél,meg hogy lihegést hall. Jelenleg is érzem,hogy valaki van a hátam mögött elég erősen. Nagyokat lehelek és csak rosszabb lesz. Soha sem drogoztam,sosem dohányoztam,nem alkoholizálok,csak mérsékelten ünnepeken. Ünnepeken kívül,maximum egy 2%-os sör. Az is ritkán. Minden dolog a sírokra emlékeztet,pedig amikor a temetőben vagyok,akkor nem félek annyira. Nincs ott olyan,akit életemben bántottam volna. Senkit sem bántok ok nélkül. Talán mert egy kicsit kíváncsiskodtunk a sírok körül,nem rongáltunk semmit,csak rámutattunk,hogy milyen állapotban van. Nem csináltunk semmi rosszat. Ha arra gondolok,hogy mindjárt alvás,akkor már tudom,hogy nem fogok tudni. Néha kicsit radikális vagyok,de tudom,hogy vannak normálisak is a kisebbség között és nem veszek mindenkit egy kalap alá. Trollok kíméljenek,mert nem vicces. Aki elolvassa és válaszol,annak előre is nagyon megköszönöm!
2012. nov. 2. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Beképzeled, bolond vagy, csak kamuzol vagy a loú.

Ezek közül az egyik okozhatja.

2012. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


Lehet, hogy lelkiismeret-furdalásod van, amiért kinevetted, különben nem mentegetnéd magad a kisebbségek miatt.


Nem szórt rád átkot ne félj, szerintem ez mind pszichés, bemagyarázod magadnak és voállá, máris mintha lenne.


Szerintem az ilyesmi hit kérdése: elhiszed, hogy történik, vagy nem. Győzd meg magad észérvekkel és máris jobban leszel. :)

2012. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Rémtörténeteket már elég sokan találtak ki.Ezzel nem aratsz babért.Mostmár olyat találj ki amiben csupa jó dolgok vannak

Nem csak neked, mindenkinek mondom: Az embereket nem akkor kell tisztelni,becsülni,netán szeretni mikor már a másvilágon vannak...Mindezt addig kell tenni velük mikor még itt élnek velünk. Sokkal jobb lenne az élet. Próbáljátok meg,hátha sikerül...

2012. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló! Nem vagyok bolond,de a trollokból már rohadtul elegem van,lepontozás. 2. válaszoló! Köszönöm,megpróbálom :). 3. válaszoló! Mindig is ezt csináltam
2012. nov. 3. 20:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem kamuzok,miért találnék ki rémtörténetet. Az embernek általában az is nehéz,hogy a személyes dolgait elmondja,leírja.
2012. nov. 3. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Le lettem pontozva :'( Most aztán jól kitoltál velem.

Amúgy te is egyfajta troll vagy, mert kamu kérdéseket gyártasz.

",miért találnék ki rémtörténetet."

Ezt magadtól kell megkérdezd.

2012. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utoljára mondom,hogy nem kamu
2012. nov. 4. 13:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja jól van, akkor most már hiszünk neked.
2012. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy komoly, nem troll válasz: A szorongásos tüneteid okáról kérdezz inkább egy pszichológust, ne parát, az kamu, hanem valódit, olyat aki igazi egyetemet végzett.lehet,hogy továbbküldenek pszichiáterhez is ha gyógyszeres támogatás is kell. Egyébként a szorongásos zavar tünete lehet,hogy képzelődsz vagy eseményeknek más okot tulajdonítasz, kreálsz mint a valódi. Ez persze azt is jelenti,hogy itt soha nem fognak meggyőzni arról,hogy képzeled, mert el is hiszed a történeteidet erősen. Igyekezlek komolyan venni, nem trollkodtam.

Persze előfordulhat,hogy ezotrollok lehurrogják a komoly választ, hiszen a téves meggyőződésükkel ellenkező vagy azzal nem egyező választ egyszerűen hárítják. Így van ez mindenkinél, hiszen aki hinni AKAR azt nem lehet meggyőzni a valóságról , főleg ,mert nem is érdekli. Érdekes, színes, misztikus és titokzatos válaszokat akarnak olvasni, ami megerősíti őket gyengülő hitükben. Ez teljesen normális,így működik a legtöbb emrer, ebből élnek néha a szekták is, de neked nem kell bedőlnöd minden mesének. Mivel komolyan veszem a kérdésedet, kérlek keress fel egy pszichológust, nehogy súlyosbodjon a szorongásos zavarod.....

2012. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jól beszél az előttem szóló. Ha ez segít én csak annyit teszek hozzá:Alyan ember akinek a tidhez hasonló,vagy más baja nincs,nem létezik.

Felhívom figyelmed a TV-ben most van egy sorozat Müller Péterrel. Nem állítom,hogy mindenben azonosulok vele,de azt igen: nagyon érdemes ,értékes meghallgatni őt.

2012. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!