Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Haza jöhetett? Vagy mi történt...

Haza jöhetett? Vagy mi történt igazából?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is bocsi ha rossz kategória és kérlek szépen ne röhögjön ki/ne szóljon be senki, ez nekem nagyon fontos.

Van egy kecském, imádom a drágát, lányomnak tekintem (amikor kicsi volt még én szoptattam cumisüvegből), most 3 éves. A tavalyi gidója (Zsuzsi), akit szintén imádtam (és még mindig imádom) sajnos meghalt amikor 3 hónapos volt. Részben én is hibásnak érzem magam emiatt. Most, eltelt egy év és a kecskémnek újra kellett volna legyen gidója (egész nyáron kint volt a nyájban és elméletileg párosodott is). Egy nap kint voltam nála a pajtában és határozottan úgy éreztem, hogy van ott még velünk valaki. Éreztem a gidónak a jelenlétét (nem úgy hogy fogtam a kecske hasát vagy valami) egyszerűen a levegőben benne volt a kezdődő élet. Gyakorlatilag a szívem mellett éreztem egy kis szív dobogását, egy másik életet. Úgy akkor tudatosult bennem igazán, hogy újra gida fog születni és megmagyarázhatatlanul boldog lettem. Aztán persze elgondolkodtam ezen és rájöttem hogy bár az első gida hiányzik és nem lesz még egy hozzá fogható, attól kész vagyok arra hogy egy másikat is szeressek. Ez pont az első gida születésnapja előtti héten volt.

Ezen a héten volt kint az állat orvos, mert a kecske nem akart rendesen enni. Kiderült hogy az emésztésével van gond, kapott gyógyszert és ha minden jól megy akkor rendbe jön (muszáj neki...). Viszont kiderült, hogy nincs gida. Azt nem lehet tudni, hogy nem is volt vagy elvetélt...

Én nem hiszek a szellemekben, meg a földön vándorló lelkekben stb, de ez az eset szöget ütött a fejemben. Tudom, hogy akkor 4 hete amikor megéreztem azt a kis életet nem hallucináltam (néha hallom a szeretteim hangját meg ilyenek de akkor tudatában vagyok annak hogy mi történik), hanem az a valóság volt. De ha soha nem is létezett az a gida akit éreztem, akkor mi lehetett? Megfordult a fejemben, hogy Zsuzsi jött haza csak azért, hogy emlékeztessen hogy itt van, de tudassa hogy már tovább mehetek. Egyáltalán lehetséges az, hogy haza jött és ilyen formán kommunikált velem? Vagy ha elvetélt akkor az új gidó jelenlétét éreztem volna, mert akkor még élt? (fontos, hogy nem a kezemmel éreztem vagy láttam hanem csak úgy hirtelen megcsapott az érzés)

Tényleg nem tudom mit higgyek, eddig még ilyen tapasztalatom nem volt. Az tény hogy rengeteg minden össze jött most ezekre a hónapokra, kissé össze is vagyok zavarodva, állandóan fáradt vagyok fizikailag és lelkileg is...de ez a fáradtság meg a szinte állandó zavarodottság (mikor pont mi miatt) már kb 2 éve fent áll és még soha nem éreztem ezt. Két lábon a realitás talaján maradva azt mondom, hogy a tudat alattim játszott velem. És annak ellenére hogy megijeszt a tény hogy esetleg szellem ként haza térhetett (mért pont most? mért nem maradt? jön e még?) valahol szeretném is...


U.i. bocsi hogy hosszú lett



2017. márc. 3. 19:14
 1/4 Legoman ***** válasza:
100%

A "miért" egy örök kérdés. Soha nincs rá kielégítő válasz.

Emiatt van zavar a fejedben.


Hiszel magadnak, elhiszed azt, amit tapasztaltál vagy kételkedsz benne? Elég meggyőző volt az élmény? Szerintem igen.


Ha a válaszokat keresed, akkor tegyél le a miértekről, és a sok gondolatról, hogy: "Lehet, hogy ez..." "Vagy ez volt az a..." stb.

Egyszerűen az érzéseidre hallgass. Ha szomorú vagy, nem kezdesz el gondolkozni azon, miért vagy az. Ha örülsz, akkor se teszed fel magadnak a "miért"-el kezdődő kérdéseidet, mert az érzésből fakadóan tudod, hogy miért vagy az.

Te vagy a kulcs, benned az érzéseid.

2017. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

abban 100%ig biztos vagyok (s kevés dologban vagyok ennyire), hogy éreztem valakinek a jelenlétét. Azt nem tudom, hogy pontosan kinek...

köszönöm a válaszod

2017. márc. 3. 22:04
 3/4 r.sentinel ***** válasza:
Szellem - Lelek - Test ebbol a harombol tevodsz ossze ha hiszed ha nem, a fizikai tested csak ideglenes, akar egy berelt kocsi. Feny es szeretet kiserje utadat.
2017. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy teremtettél egy kecskét.

Viccesen hangzik, de lehetséges.

AZ ember a gondolataival teremthet lényeket, amiket nem látsz, mert az asztrális síkon vannak, de érzékelheted őket.

2017. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!