Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek a bohócoktól. Ez égszség...

Félek a bohócoktól. Ez égszséges, és el fog múlni szerintetek?

Figyelt kérdés

Láttam egy csomó videót amiben bóhóck rémítgették az embereket. Érdekes módon a horrot nem szeretem, de jó volt ezeket nézni és rettegni. Akkor. Ám azóta azokon jár az eszem és ha elképzelem, hogy egy tipikusan ijesztő bohóc áll és néz már akkor nagyon kezd verni a szivem, kicsit remegni a kezem, a légzésem gyorsabb lesz és így arra gondolok, hogy elrohanok és vissza kell fogni magam. De ha elindul futva hát én attól sírva fakadok és a világból kifutok. (ezeket még leírni is rossz volt.) Ez csak a videók kiváltotta egészséges félelem, vagy ez már nem fér bele a normálisba?

Érdekes, mert semmi trauma nem ért, sőt szemtől szemben még azt hiszem nem is láttam bohócot. Ezek a videók viszont nagyon megrémítettek, bár az, hogy szemtől szemben az utcán lássak egyet aki direkt másokat akar ijesztgetni (Amerikában "divat" ez azt hiszem) arra az esély kevés, mégis kutyasétáltatáson már nem merek kihaltabb utcákra menni.

Még érdekes, hogy tavaly halloweenkor gonosz bohóc voltam, tehát akkor még nem volt ez a félelmem, csak a videók után.

[link]

QMvxLo Az ilyen prank videóktól is rettegek, de mint mondtam sok esély nincs rá, hogy ilyen velem megtörténjen ezért inkább az olyan videóktól félek amikor azok kameráznak akik a bohócot látják és üldözik őket... Hát azoktól a sírás elkap.

Ez normális, csak a videók által kiváltott félelem ami el fog múlni, vagy nem szerintetek?

13/L


2017. ápr. 2. 11:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a link rossz. (Nagyon ijesztő, kiakasztó videó)

[link]

2017. ápr. 2. 11:21
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Normálisan. Hiszen ha megerőszakolna, akkor kis bohócot szülnél.

https://www.youtube.com/watch?v=YpE3Jd4kzTY

2017. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13 évesen nem akkora gond . Csak hagytad hogy hatással legyenek rád a látottak és beleivódtak a tudatalattidba . Egészségesnek nem mondanám az ilyenfajta félelmet , előbb beszélj róla a szüleidnek ha kell akkor vannak gyerek pszichológusok ezek segítenek leküzdeni a félelmed .
2017. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Én is félek tőlük pedig már 66 éves vagyok. Ismerek valakit, aki ismer valakit, akinek a barátjának barátjának unokatestvére huszonévesen is fél tőlük. 😐 Nem is értem hogyan tudnak nevetni rajtuk. 😥
2017. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesek vagytok...

Az értelmes válaszokat megköszönöm.

2017. ápr. 2. 17:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehát én tényleg félek tőlük. Leányom mi értelmesek vagyunk.
2017. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyszerű.
2017. ápr. 2. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Az egyik ilyen ijesztgetős prank videóban fegyvert fogtak a hülyére akik a videót készítették. Egy másikban meg megverték és lefujták poróltóval.

[link] (a legjobb rész 3:40-nél van)

2017. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Két dolog jutott eszembe, az egyik a South Park Insheeption című része, a másik a Painkiller hentelős játék Loony Park szintje.

Ja meg Sam Winchester a Supernatural-ban is fél a bohócoktól.


Hát, talán nem kéne horrorfilmeket meg prank videókat nézni :)

2017. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Horrot nem szoktam.
2017. ápr. 3. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!