Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyennek kellene lenni-e az...

Milyennek kellene lenni-e az étrendemnek?

Figyelt kérdés

Rengeteg helye hallottam már, hogy a fogyáshoz nem elég a sport,70%-ban az étkezésen múlik. Na most én nem feltétlen fogyni szeretnék,hanem feszesíteni,szálkásítani. Tornázok (most nyáron otthon) de suli időszakban hetente egyszer zumba,és egyszer intenzív alakformáló torna. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen étkezést javasoltok? Itthon nem tehetem meg, hogy külön főzök magamra. Úgy gondoltam, hogy nem kell magamat megfosztanom semmitől,csak mértékkel mindenből. reggelire szeretek zabkását enni gyümölccsel,sokszor vacsorázom salátát. Esetleg valaki tud ajánlani reggelire egészésges recepteket? valamint még tanácsokat kérnék az étkezést illetően! :)

ismétlem nincs bajom a súyommal,teljesen normális a magasságomhoz (167cm,54kg), egészséges a testtömeg-indexem is,eszem ágában sincs éheztetni magam mert értelmét nem látom,erős és fitt akarok lenni, nem pedig alultáplált és csontsovány. Az egészségemért csinálom,nem mások véleményéért,úgyhogy piszkáló kommentektől kíméljetek :D

A válaszokat előre is köszönöm!

15/L



#egészség #edzés #torna #étrend #egszséges életmód
2015. aug. 11. 21:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!