Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem látom a szellemeket?

Miért nem látom a szellemeket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 14:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10

Pedig reménykedtem benne, hogy én is láthatok szellemet, de úgy látszik azokat csak a kiváltságosak látják, akiknek három szeme van. :D

2017. máj. 2. 14:39
 12/26 anonim ***** válasza:

Lehet, a szellem sem akarja, hogy lásd.


Nekem nincs nyitva 3. szemem, mégis láttam már szellemet a lakásban. Nem mondtam el senkinek, amíg a párom és egy barátnőm is meg nem látta. :)


Szóval, vannak. Csak épp más világ, amit nem minden ember ért meg és észlel.

2017. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%

Ha vannak is, akkor is enegia-, nem pedig anyagi lények.

Ugyanúgy nem láthatod, mint azt: van-e áram az adott vezetékban, vagy pedig nincs.

2017. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
50%
Nincs természett feleti ősőd. Nem folyik ilyen vér az ereidben, nincs rá jogosultságod. Nekem van ☺😊😉
2017. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Vagy a Harmadik szem.
2017. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

dubitus

Milyen energiára gondolsz?

#14

Milyen természetfeletti ősöd van? :D

2017. máj. 2. 21:50
 17/26 anonim válasza:
Vámpír. ;) Mondjuk nem igazán kedvelték, az emberek. :) Érthető okokból.
2017. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

Öröklés és kiválasztottság/sors kamu.

A veleszületettség is.

A harmadik szem a megfogalmazottnál komplikáltabb, azonban, kedves kérdező, ne bánkódj, gondolj arra, hogy nem is tudtad eddig, hogy folyamatosan kacsintasz ;)


A szellemvilág és a mi világunk (azaz a materiális, érzékelhető világ) többnyire külön van. Nehézkes az átjutás mind a két irányba. A médiumok szoktak "betekinteni" oda, de ehez is képzettség, rituálé, és egy átjáró kell.

Milyen entitás érdekelne inkább? Test nélküli lélek? Démon? Elme? Mit nevezel szellemnek?

2017. máj. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#18

Azért tisztában voltam a kacsintgatással, de a harmadik szem kissé idegen számomra.

Kíváncsi lennék milyen képzettség, rituálé kell, és hogyan lehet átjárót nyitni, mellesleg ők hogyan képesek monderre. Természetesen testnélkülire gondoltam, de szerintem ez egyértelmű. Nekem mindegy, hogy démont vagy kísérletet látok csak legyen már nekem is valami hasonló élményem. :D Definiálni pedig úgyugy definiálom, mint ahogy a wikipédia és más egyéb források. Talán valami baj van ezzel?

[link]

2017. máj. 4. 11:36
 20/26 A kérdező kommentje:
Egyébként én őszintén megmondom sosem értettem, hogy azok szerint, akik valamint kántálnak, miért jelennének meg nekik démonok vagy hallott emberek szelleme. Sose értettem. Miért reagálnak rá egyáltalán? Hogyan hallják meg ezeket a kántálásokat? :D Voltam már temetőbe, temetésen, virrasztáson, és kísértetjárta helyeken is. De sosem láttam egy szellemet se. Velem van a baj?
2017. máj. 4. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!