Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én miért nem látom a szellemeket?

Én miért nem látom a szellemeket?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekesnek tartom azokat a beszámolókat amiket mások mondanak szellemekről,szerteném magam is megtapasztalni h léteznek!!
2011. ápr. 3. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard őket látni.Én sem látom őket, de volt,hogy megjelentek mikor nem számítottam rá.

De általában csak hangokat hallottam vagy furcsa események történtek.

Nem hiszem,h ogy olyan jó lenne őket látni mint pl a Hatodik érzék c. filmben :).

2011. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy ha tényleg még ezek után is látni szeretnél, akkor menj el pár ismerősöddel a közeli temetőbe éjszaka..biztos, hogy lesz pár furcsa élményetek.CSak csoportban legyetek az a lényeg.
2011. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

> Én miért nem látom a szellemeket?

Azért nem látod a szellemeket, mert még nem vagy komplett elmebeteg. Örülnöd kéne neki!


> Nagyon érdekesnek tartom azokat a beszámolókat

> amiket mások mondanak szellemekről

Garantálom neked, hogy 99%-uk kitaláció.

2011. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóra ne hallgass, csak egy materalista aki próbálna meggyőzni olyan dolgokról amiket ő még soha nem tapasztalt :) És azt hiszi, hogy nem léteznek így.

Csak azt nem tudom akkor minek jön ide:D

2011. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

a hatodik érzéket láttam,de minden szellem gonosz?

Kísértetjárás Connecticutban ez valós események alapján készült film,ez télleg ijesztő,de én nagyon kiváncsi vok,h valóban vannak ilyenek?

a filmben a srác meggyógyult,a valóságban is,tegnap láttam az erről készült dokufilmet!

2011. ápr. 3. 11:52
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha léteznek is szllemek, vannak annyira fejlettek, hogy láthatatlanok maradjanak. Hidd el, lehet hogy most is ott áll mögötted vagy 3, de nem akarnak semmi rossza,t pusztán unatkoznak.

Az én nézőpontom szeritn a szellemek azért maradtak itt, mert van valami befejezetlen ügyük, azonban az emerek annyira elzárkóznak a természetfelettitől, hogy nem tudják szegények teljesíteni a feladatukat, így itt ragadnak és nem tudnak mit csinálni, bóklásznak a világban.

2011. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 BlackSword ***** válasza:
40%

1: Azért nem látod, mert szellemek nem is léteznek...


2: Nem iszol eleget...

2011. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

DE ha van befejezetlen ügyük és amiatt ragadtak itt,akkor vannak emberek akik látják őket és segítenek nekik megoldani a problémát,akkor eltünnek,és nem bolyonganak tovább.

Hogyan lehetne kapcsolatba lépni szellemekkel,ámbár lehet túl sok horrort néztem,de olyan elérhetetlen a dolog,mikor vannak igaz történetek is!

2011. ápr. 3. 16:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem látja őket, annak több oka lehet: egyrész elzárhatja magát tőlük, el attól az érzékelés tartományból, ahol fel lehet ismerni őket.

Ezt az érzékelés kiterjesztést meditációval, tudatnyitással el lehet érni.


Gyakran hiába akar az ember szellemet látni, nincs a közelben :) Ha az ember szándékosan keresi, idézni kezdi őket, akkor előbb utóbb gyülekezni kezdenek köré.


Van egy alapvető szabály a nem látható lényekkel kapcsolatban: ha látod őket, ők is látnak téged.

Lehet hogy fikarcnyit sem foglalkoznának veled, de ha ilyen módon felhívod magadra a figyelmet, a legkevesebb hogy megnéznek, de akár még egyéb céljaik is lehetnek veled kapcsolatban.

Sokfélék, akár az emberek és semmivel sem rosszabbak vagy jobbak.


Az a baj, hogyha teljesen felnyitod a tudatod, akkor nehéz lezárni, és nehéz ismét elhinni, hogy nincsenek a közeledben, mert ha egyszer látni, érezni fogod őket magad körül, önkéntelenül is felfigyelsz majd rájuk.

2011. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

18:42

vagy egyszerűen normális ember és nem képzeleg mindenféle kitalált lényekről:)

2011. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!