Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Részt vennétek egy ilyen...

Részt vennétek egy ilyen kísérletben?

Figyelt kérdés
Részt vennétek egy olyan kísérletben, amelyben az érzékszerveken túli érzékelést tesztelnénk? Elsősorban a telepátiáról és a tisztánlátásról lenne szó.

2017. aug. 2. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Igen.
2017. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
47%
Ha utána nem nézném f#sznak a p#nát, és így fordítva, akkor igen.
2017. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 TroianaBell válasza:
En mindenkeppen, nagyon erdekes dolgok ezek.
2017. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2


Volt már ilyen kísérlet hazai fórumon, senkinek nem lett tőle semmi baja :)

2017. aug. 2. 13:08
 5/21 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, ha elég sokan mondanak igent a dologra, akkor csinálnék egy zárt facebook csoportot, ahol elindíthatnánk a kísérletet. De ehhez kellene még néhány jelentkező, legalább 6-7 embernek össze kellene jönnie, hogy érdemes legyen nekivágni a dolognak.
2017. aug. 2. 14:24
 6/21 thoomas26 ***** válasza:
72%

Elérhető egy telepátia kísérlet a youtube-on:

https://www.youtube.com/watch?v=hqdyfN_b05c


Ezt bárki kipróbálhatja. Igaz, egyébként ez egy élő adás volt, de így, felvételről is használható a lényege.

A küldő hölgy egy fényképet küld el gondolatban, s neked ki kell találnod, egész pontosan meg kell érezned azt, hogy mit az mit is ábrázolt. Majd a végén 4 kép közül ki kell választani, hogy az érzeteid alapján (ha voltak persze) melyik képet küldhette a hölgy. A végén pedig elárulják a megfejtést, így leellenőrizheted magad.

Másfél hónapja csináltam meg, nekem sikerült. Nem a teljes, konkrét kép jött át, de a lényege igen, így szinte egyértelműen arra tettem a voksomat, ami aztán végül a helyes megfejtés volt.

Többet nem is árulok el róla, ha valaki esetleg meg szeretné próbálni, ne lőjjem le a "poént".

2017. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Persze, ha valaki nem szeretné felfedni valódi kilétét, csinálhatjuk egy anonim fórumon is.


thoomas26


Igen, hasonló kísérletet csináltunk mi is, néhány évvel ezelőtt, de aztán valahogy abbamaradt. Most szeretném folytatni.

2017. aug. 2. 14:45
 8/21 anonim ***** válasza:
A nèvtelen fórum jó ötlet. A felmerülő kèrdès amiből az elmèlet született, milyen szemszögből származik? Azèrt kèrdezem, mert az "èn vagyok az agyam" meg a "nincs lèlek" ès a "a tudat megsemmisül mikor meghalunk" szemszögekből felesleges próbálkozni.
2017. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, hogy ha abszolút szkeptikus lennék, meg sem próbálkoznék ilyesmivel (én határeset vagyok, hiszek is, meg nem is, de inkább igen, mint nem). Annak örülnék a legjobban, ha minden kétséget kizáróan sikerülne megbizonyosodnunk arról, hogy az ESP igenis létezik, de ha nem jön össze a dolog, akkor sem fogunk szomorkodni. Úgy kell felfogni ezt az egészet, mint egy játékot. Ettől függetlenül persze olyan embereket szeretnék összeszedni, akik elvárják a többiektől a megfelelő komolyságot és a megfelelő hozzáállást. Szkeptikusokat is szívesen látunk, de csak akkor, ha nem kioktató, ill. trollkodó szándékkal jönnek. Ezekre megvannak a megfelelő helyek.
2017. aug. 2. 17:01
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia engem mindenképp érdekelne, Dean Radin csinált már rengetek ilyen kísérletet, többször is bizonyítva, hogy véletlen valószínűség fölötti értékeket értek el a résztvevők, sokan ismételték meg a kísérletet


ezek akkor hitelesek, ha nagyon sok emberrel tudod végigvinni, természetesen olyan emberrel aki érdeklődik, ne háborgó szkeptikussal


engem érdekel mindenképp! van már facebook csoport? egy konkrét helyen akarod megoldani, vagy online?

2017. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!