Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hangokat hallok, alakokat...

Hangokat hallok, alakokat látok. Csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Mikor lefekszem mindig azt érzem, hogy figyelnek (sokszor máskor is). Hangokat is szoktam hallani. Csoszogást, lélegzést, olyan hangot, mintha valamit épp eltolnának, lépéseket, futást, és üveggolyó hangját a földön. A csoszogás a leggyakoribb. Mostanában egyre több elsuhanó alakot is látok. Ami még furcsa, hogy párszor éreztem olyan szagokat és illatokat, amiknek nem volt forrása.

Csak beképzelem ezeket?



2016. márc. 31. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

néz vígjátékokat :'D

ha horort nezel vc re se fox merni kimeni

2016. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem nézek horrorfilmeket.
2016. márc. 31. 11:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez már a vég
2016. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én néha a szomszédot halom ordibálni este
2016. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
39%
Ezek olyan tünetek, amelyekkel orvoshoz kell fordulnod. Majd meglátod, pszichológiai tesztekben szerepel ez az illat-dolog (is). Jönnek majd ezotériás okostojások, de ne rájuk figyelj, hanem egy igazi doki felé vedd az irányt.
2016. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsonak: mire utal a fantom-illatok erzekelese? Nalam is elö szokott neha fordulni, bar eddig nem tulajdonitottam jelentöseget neki.
2016. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg érzékenyebb vagy a különböző energiák érzékelésében, de mivel ismeretlenek (még) számodra, ezért próbálja az agyad "dekódolni" őket, és valami olyasmi formába önteni, amivel már találkoztál.
2016. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Betegség is lehet, vannak hozzád hasonló ismerőseim ilyen téren és sajnos őket skizofréniával kezelik, de nálad nem biztos, de azért menj el dokihoz is, nem-e valami más bujkál.
2016. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
17%

#7 a beígért ezós, köszönjük.

#6, ahogy írták, skizofrénia is lehet, a felsorolt tünetekkel _együtt_, különösképp ezzel a figyelés-érzéssel, ez igen tipikus. Az, hogy külön mi, lehet, hogy semmi, időnként a tudatalatti felhoz 1-1 jó élményt vagy élménnyel való társítást (ami lehet mondjuk illat is). Tehát ez így leginkább hétköznapi játéka agyunknak magunk felé, velem is megesik és teljesen jó. A kérdező viszont tényleg keressen szakembert.

2016. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: mi ebben az ezo?
2016. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!