Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nincs lelkem honnan szerezhetn...

Nincs lelkem honnan szerezhetnék egyet?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért vagyok ilyen, de úgy érzem abnormális vagyok. Nem érzek szimpátiát meg semmi kötődés másokhoz. Akármi történik körülöttem legyen az jó vagy rossz, tragédia vagy más nem érzek semmit. Érdeklődést színlelek, hogy ne tűnjek ki, de semmi különös. Például meghalt egy közeli rokonunk mindenki sírt meg gyászolt, de én nem éreztem semmi különöset, egyszerűen nem érdekelt csak azt vártam mikor lesz már vége. Végig halálra untam magam. Valami hiányzik belőle? Sok mindet történt már körülöttem de mindvégig képes voltam nyugodt maradni semmilyen érzelmet nem éreztem. Barátság meg hasonlók is hidegen hagynak, még a közeli családtagok is. Talán elvesztettem volna az emberségemet?
2017. szept. 28. 15:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Te vagy a lelked.
2017. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
És a pszichiáter tudja már, hogy pontosan mi a bajod?
2017. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Sosem voltam pszichiáternél, mert úgy viselkedek, mint mindenki más. De valójában ilyen vagyok.
2017. szept. 28. 16:15
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Magas a tudatosságod. Ennyi. Nem èrdekelnek az egó dolgaim
2017. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
-m
2017. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Valószínűleg pszichopata lehetsz, esetleg magas intelligenciával rendelkező egyén, vagy csupán igen alacsony az érzelmi intelligenciád.

Kérdésed kicsit bugyuta? Há' hunnan'?! Há' lopjá' egyet.

2017. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

Ezeket a sorokat én is írhattam volna.

Elveszteni mindenképp elvesztettél valamit ahogy és is de nem mondanám emberségnek mert akkor embertelennek kellene most lenned ami nem vagy.De ha tudod hol szerezhető mindenképpen tudasd velem .

2017. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is pszichopata vagy.

Keress valami varázslót/sámánt az talán segíthet.

2017. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
13%
Lélek nem létezik, egy múlandó változó vagy. Egy önjáró biomassza. 0-értékkel. Aki az ő álomvilágában él.
2017. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Játtsz a Dark Soulssal
2017. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!