Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki tud rá magyarázatot?...

Valaki tud rá magyarázatot? Sokszor történnek furcsa dolgok a házban. Félek egyedül itthon.

Figyelt kérdés

Volt, hogy jöttem haza a barátommal, fölcsengettem anyának, kinyitotta a kaput, bementünk, majd csengettem az ajtó előtt is, de senki sem nyitott ajtót. Majd elővettem a kulcsot, és láttam, hogy zárva a ház, nincs bent senki. Hogy nyithatta ki akkor nekem bárki a kaput?


Sokszor hallok furcsa zajokat a házban, széktologatást, ajtókaparást stb. ( éjszaka, mikor csönd van és mindenki alszik rajtam kívül, vagy mikor egyedül vagyok itthon )


Volt, hogy este magától felnyitódott a csap, és elkezdett folyni a víz belőle. És, mikor egyedül vagyok itthon, mintha valaki nyitogatná az ajtót (biztonsági ajtó)... Odamerészkedek megnézni, hogy mi az. És látom, hogy a kulcs félig kivan húzva a zárból.


Egyszer éjszaka nem tudtam elaludni, elég rossz gondolatok keltek bennem, mikor nagy robajt hallottam a szobámban ( anyával aludtam a hálóban, szégyen, nem, de féltem) Fölkeltettem anyát, ő persze semmit sem hallott. Reggel láttuk, hogy leszakadt az egész könyvespolcom.


Sorolhatnék még történeteket, de talán ennyi elég. Lassan tényleg kezdek megőrülni, minden apró kis zajra összerezzenek. Félek, nem fogom sokáig kibírni.


2010. máj. 28. 22:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
ezek a szellemek elakarják üldözni ez embereket a házból ennek sok oka lehet például övé volt a ház és valamiért ragaszkodik a helyhez vagy nyugalmat akar vagy valami köze volt hozzátok még amikor élt ... hát ilyenek a kopogó szellemek nálunk is voltak és levédtük a házat és azóta nincs ilyen...nektek is azt kéne
2010. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ez kérlek egy kommunista, marxista szelleme lehet. Ők nem hisznek Istenben, ezért itt ragadtak, most meg próbálnak rávenni a kommunista, marxista ideológia átvételére. Ne engedd nekik! Hívj olyan embert, aki megtisztítja a lakásodat a szellemektől.
2016. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!