Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Automatikus írás. Mit jelenthe...

Automatikus írás. Mit jelenthetnek ezek a jelek?

Figyelt kérdés

A minap kipróbáltam az automatikus írás módszerét, hogy jósoljak a jövőmet illetően. Kevés értelmes dolgot tudtam kivenni belőle, de mintha a megjelent volna a firkák között egy "Adél" is. (Azért gondolom, hogy név lehetett, mert az első betű nagybetű volt.) Ettől nem messze volt egy alakzat ami úgy nézett ki mint egy C betű, de amikor jobban megnéztem, rájöttem hogy szívecske is lehet.


Mostanában többször álmodtam galambokkal, és az álomfejtőm is azt mondta, hogy ez jel lehet arra, hogy felvirágzik a szerelmi életem. Szerintetek lehet összefüggés a kettő között?


2017. nov. 3. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mind kettőt az okozza, hogy hülye vagy; de mint a kő.
2017. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy!

"Mit jelenthetnek ezek a jelek?" - kérdezed, ám a kérdezett jeleket ügyesen titkolod!

Még messze van a távol, sok van előtted az ezoterikus úton.

2017. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első válaszolót adom, akinek ennyi ideje van, hogy ilyet kérdezzen, az kezdjen valamit magával, mert a fejben nagy bajok vannak :D
2017. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!