Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért félek a víztől?

Miért félek a víztől?

Figyelt kérdés
Az uszoda vizével semmi bajom mert látom az alját és nem több mint 2 méter. De ha bemegyek egy élő vízbe akkor bepánikolok hogy mivan ha megfulladok. Ez a sziksós-tónál "jött ki"rajtam mert akkor voltam elöször élő vizben. Nagyon pánikoltam utána besem mentem nagyon max odáig amíg leért a lábam. De az ilyen élményfürdőkben pl.félek ha lecsúszok a csuszdán akkor úgy esek hogy megfulladok. Meg ha kádban fürdök és lemosom az arcom zuhanyrózsával es elindítom a vízsugarat az arcomba akkor ha az orromhoz ér a víz akkor olyan érzŕs kap el mintha megakarnék fulladni. Ezek mitől vannak? (Olvastam hogy lrhet hogy az előző éltemben megfulladtam ezért meg ilyenek) a válaszokat köszönöm előre is!:)
2017. nov. 13. 20:34
 1/10 anonim válasza:

1. nem tudsz jól úszni

2. gyerekkori rossz élmény, talán nem is emlékszel rá, pl babakorodban anyukád beleejtett a fürdővízbe

2017. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jól tudok úszni 6 évig úsztam (nem verseny szerűen)

Egy élmény van meg amikor a sportuszodában voltunk olyan 7 éves lehettem és emlékszem hogy először voltam a mélyvízben és elkezdtem fulldokolni a vizimenő vagy ki meh szimplán kiröhögött az edömmel együtt

2017. nov. 13. 21:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddzömmel*
2017. nov. 13. 21:22
 4/10 Szerencsi Viktória ***** válasza:

Nem vagyok pszichológus, de szerintem egy régi trauma miatt.


Fordulj szakemberhez!

2017. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Akkor tudod is a választ.

Most már csak le kell küzdeni.

2017. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is félek ki tudja mik vannak a viz alatt lehet gyilkos bálna
2017. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a felelem fontosabb mint hogy egyszer ketszer mely vizbe menjek mint hogyegysEr elkapjon egy orias hal
2017. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogya gyilkos balna nem hal
2017. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocsi az off miatt, de én szintén a természetes vizekben félek. Viszont nem a fulladástól vagy a mélységtől (szintén jól úszom) hanem attól, ami az alján van. Már a méteres vízben is...
2017. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Pszichoterapeutát ajánlok, saját tapasztalatomból kiindulva. Amennyit konyítok hozzá, az emberi psziché elég érdekesen gondolkodik, sokszor bizonyos dolgokat csak szimbólumként kezel, holott lehet, hogy teljesen más a probléma. Mindenképpen érdemes szakemberhez fordulni.


ui.: Ez nem ezotéria témakör... (tudom, nem ez a lényeg, de akkor is)

2017. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!