Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Min alapszik a telekinézis,...

Min alapszik a telekinézis, avagy mi irányítja azokat a transzcendens erőket, amelyek a folyamatot indukálják? (Elsősorban azok véleményére lennék kíváncsi, akik már tapasztalták a jelenséget. )

Figyelt kérdés
Figyelem! Nem arra keresem a választ, hogy ki és miért nem hisz a telekinézisben. Ha valaki ennek ellenére mégis ki szeretné nyilvánítani ilyen irányú véleményét, az csak tegye, vitatkozni nem fogok senkivel és nem célom semmilyen véleményformálás sem.

2017. dec. 31. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Csaláson.
2017. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

nekem volt tapasztalatom, de fogalmam sincs hogy egyáltalán az volt e. se az eredetét, se a nevét nem tudom. aki tudja az szerintem többnyire hazug.


De talán az ad valami támpontot hogy a körülöttünk lévő (uninverzum) dolgok minössze az 5% át ismerjük. (persze azt sem mindenki, csak magas tudású szakemberek és zsenik) a többi 95% az sötét anyag és sötét energia. Érthetőbben ismeretlen dolgok.

2017. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Egy test mindaddig megtartja nyugalmi állapotát, míg külső erő nem hat rá.

Ilyen 'külső erő' lehet a te erősen koncentrált gondolataid ereje.

Bizonyításul:

forgalmas utcán tegyél le a járdára egy ezrest. távolodj el tőle, majd annak hátat fordítva (csupán azért, hogy a kisérlet tudományos voltát bizonyítsad!) erősen gondolj arra, hogy az ezres eltünik.

Öt perc letelte után menj vissza ellenőrizni, látni fogod, hogy a zseton eltünt.

2018. jan. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem létezik telekinézis, így a kérdés eleve értelmetlen.
2018. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre azt kellene bizonyítani, hogy létezik maga a jelenség, és csak utána lehetne kérdezni, hogy mi lehet a fizikai alapja.
2018. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, jogos a feltevés, ám én naivan abból indultam ki, hogy a jelenség létezik.


Szóval, tegyük fel: ha tényleg gondolatok, érzések, koncentráció, vágy (nagyjából ezeket írták a hozzáértők) vagy ezek valamiféle komplexuma irányítja az egészet, akkor azok miben különböznek a ”szimpla” érzésektől, gondolatoktól, vágyaktól…stb? Hogyan lehet ezeket különválasztani tudati szinten, ha az ember még a gondolatit sem képes teljes mértékben irányítani, kontrollálni!?

2018. jan. 2. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!